Sebastian Vettel: Lehetetlen bármit is mondani. Mindenekelőtt a közönségnek szeretnék köszönetet mondani, akik több mint százezren eljöttek, noha még csak második éve vagyunk itt. Ez az egyik legjobb versenyünk a szezon során, ilyenkor az egész város felpezsdül. Az autó ma is remekül működött. A rajt kicsit szoros volt, mert Romain nagyon jól eljött, így nem tudtam, hogy elég lesz-e az előnyöm az első kanyarig. Ezt követően csak magamra figyeltem, és az autó kiváló tempójából adódóan kézben tudtam tartani az előnyömet. Nyolc győzelem zsinórban, nem is tudom, mit mondjak. Itt Amerikában debütálhattam 2007-ben, a tavalyi visszatérésünkkor második lettem, most pedig megnyertem a versenyt, ez egészen hihetetlen.
Romain Grosjean: Jól rajtoltam, és meg tudtam előzni Markot, ráadásul majdnem Sebet is elcsíptem. Az autó nagyon jól működött ma, büszke vagyok arra, hogy a Lotust képviselhettem. A csapatban mindenki száz százalékot nyújtott, és a legtöbbet hoztuk ki magunkból azáltal, hogy ez a két autó között végeztünk. örülök, hogy itt az Egyesült Ãllamokban is dobogót tudtam szerezni, hiszen mindig szívesen jövök ebbe az országban. Már várom, hogy jövőre visszatérjünk a pályára, és akkor remélhetőleg egy fokkal feljebb állhatok majd.
Mark Webber: A tegnapi pole-pozíció nagyon fontos lett volna, hiszen azzal talán sokkal jobb eredményt érhettem volna el ma. Jó rajtot vettem, de persze szívesebben lettem volna a rajtrács külső oldalán. Az első etapomban meg kellett előznöm Lewist, Romainnal viszont már nehezebb dolgom volt. Mindig nagyon simán jött ki a 8-9-es kanyarokból, és nekem a fokozatok beállítása miatt talán nem volt elég magas a csúcssebességem. A csapat jó munkát végzett, és örülök, hogy az amerikai rajongók előtt a dobogóra állhattam. Jövőre a Porschéval találkozunk!