2024. április 28. vasárnap

ToyotaRacingSeries

Habsburg pontszerzéssel kezdte a Toyota szériát

Habsburg Ferdinánd három top 7-es helyezéssel kezdte meg a 2017-es évét a Toyota Racing Series szezonnyitó versenyhétvégéjén, melynek a korábbi évekhez hasonlóan ezúttal is a Ruapana Park versenypálya adott otthont.

Habsburg Ferdinánd győzelemmel zárt a Manfield Parkban

Habsburg Ferdinánd úgy fejezte be a 2016-os Toyota Racing Series szezont, ahogy azt kezdte, miután egy győzelemet és egy dobogós helyezést szerzett az elmúlt hétvégén az új-zélandi Manfield Parkban.

Hajszálra a dobogótól Habsburg Ferdinánd

Habsburg Ferdinánd ismét tanúbizonyságát adta nyers sebességének az elmúlt hétvégén, a Toyota Racing Series utolsó előtti fordulóján, a taupói Bruce McLaren Motorsport Parkban.

Habsburg Ferdinánd megvillantotta sebességét Hampton Downsban

Habsburg Ferdinánd a versenyen megfutott legjobb köridővel ismét bizonyította sebességét a Toyota Racing Series harmadik fordulóján, amelyet múlt hétvégén rendeztek meg a 2,63 kilométer hosszú új-zélandi Hampton Downs Motorsport Park versenypályán.

Habsburg Ferdinánd vezeti a Toyota Racing Series bajnokságot

Habsburg Ferdinánd formulaautós karrierje első győzelmét aratta a Toyota Racing Series szezonnyitó futamán, majd egy második helyezéssel megkoronázva a hétvégét, bajnoki éllovasként távozhat a christchurchi Ruapuna Park versenypályáról.

A Nürburgringre készülnek a világbajnokok

A Toyota Gazoo Racing világbajnok csapata délre utazik, hogy részt vegyen a WEC hosszú távú világbajnokság negyedik versenyén, a Nürburgringi Hatóráson.

Dobogón nyitott a Toyota Racing Silverstone-ban

A Toyota Racing dobogós helyezéssel zárta a hosszú távú világbajnokság idei első futamát, a kemény versenyt hozó Silverstone-i Hatórást.

16 éves ferraris hódította meg Új-Zélandot

Lance Strollról van szó, akinek neve többeknek ismerős lehet, a kanadai milliárdos-csemete ugyanis a Ferrari versenyzői akadémiájának tagja. Egy különleges új-zélandi versenysorozat bajnoki címét húzta be.