2024. április 16. kedd

Rallye2

Tim Gábor második a Salgó Ralin

Tim Gábor számára az idei év főként a műszaki hibákról szólt, a Salgó Rallye-ig megrendezett öt bajnoki futamból csak hármat tudott befejezni, így csak győzelemmel lett volna esélye a bajnoki címre.

Tim Gábor ezúttal a második helyről esett ki

Az idei Rallye2 Országos Bajnokság az elmúlt hétvégén Veszprémben folytatódott, ez volt a szezon negyedik versenye és egyben 2019 egyetlen murvás futama. Tim Gábor bizakodva érkezett a helyszínre, hisz bizonyítani akarta, murván is megvan a tempója.

Tim Gábor: Fontos második hely Komlón

Meredek hullámvölgyből kezd kijönni Tim Gábor, aki pályaautós karrierje után lépett a rali világába. Ugyan erősen kezdett a Rali2-ben, dobogóval. majd összetett győzelemmel indította az évet, ám hamar megismerte, milyen a rali valójában.

Tim Gábor: Két kiesés után megpróbálunk felállni

Tim Gábor pályaversenyzésben már megszokta, hogy az autósporttal jár a műszaki hiba. Voltak idényei, mikor sorozatban esett ki, rajta kívül álló okok miatt. Most is hasonló helyzetbe került.

Rallye2-ben Tim Gábor nyerte a Miskolc Ralit

Tim Gábornak egy versenyre volt szüksége, hogy felvegye a ritmust a Rallye2-ben, Timár Tamás navigátorával a Miskolc Ralin az utolsó gyorsaságin fordított, és megnyerte a versenyt!

Tim Gábor dobogós hellyel mutatkozott be a Rallye2-ben

A sikeres pályaautós karrier után Tim Gábor 2017-ben már belekóstolt raliba, és a MARB Északi régiójának bajnoka lett. 2018-ra komoly lehetőséget kapott, hisz a JG-2 Racing Team színeiben egy gyári fejlesztésű Opel Adam R2-vel a Rallye2 bajnokságban indulhat Timár Tamás navigátorával.

Sajtós Dénes: Új csapat, új kihívások

Új csapatban és az ORB mezőnyében indítja az évet a Sajtós Dénes - Paizs Róbert páros. Az első osztályba való lépés egyetlen oka, hogy kilépjenek az egy napos Rallye 2-es versenyzésből és lényegesen hosszabbtávú futamokon gyűjtsék a hasznos kilométereket.

Szombat este rendezik a ralis díjkiosztót

A József Attila Színházban rendezik a ralis szakág 2015-ös díjkiosztó ceremóniáját, melyen az ORB, az R2, a Historic és az MARB legjobbjai mellett a nemzetközi sikereket elérő versenyzőket is díjazzák.

North Racing: Autóztatás, fogadással fűszerezve

A North Racing versenyzőjének, Erdélyi Györgynek mozgalmasan telt a nyár utolsó hónapja, szinte minden hétvégén volt program. De az augusztus nem a Rally2-es bajnokság két futamát jellemezte, hanem az autóztatás és szórakozás.

Sajtós-Diósi: Győzelemmel tértek vissza a másodosztályban

Nyolc éves távollét után győzelemmel tért vissza a Rallye 2-es Bajnokságba a Sajtós Dénes - Diósi János duó. A srácok a verseny kezdetétől nagyon élvezték a száguldást, és még az sem hátráltatta őket, hogy az autójuk futóműve még nem volt teljesen tökéletes.