Gateway

Newgarden nyert, még bízik a címvédésben

Az IndyCar tavalyi bajnoka nyerte a második futamot a World Wide Technology Racewayen Patricio O’Ward és Will Power előtt, és úgy érzi, még nem reménytelen utolérni Scott Dixont.

Rajtkáosz, eső és Dixon 50. győzelme

Az ötszörös bajnok győzelmével ért véget a Gatewayen rendezett dupla forduló első versenye, miután az új-zélandi kivédekezte a hajrában érkező friss Indy 500-győztes Sato támadását.

39 ezreddel nyerte meg idei második futamát Takuma Sato

A bajnokság szinte összes élmenője kisebb vagy nagyobb problémákkal küzdött, a japán pedig köszönte a lehetőséget, és már második futamgyőzelmet aratta idén, amivel győzelmeket tekintve ez a legsikeresebb szezonja.

Power nyert, Rossi nagyot mentett Gateway-en

Will Power önmaga számára kényelmes végjátékban diadalmaskodott az Illinois államban található gateway-i oválpályán, míg mögötte Alexander Rossi az Indy 500-as sikeréhez hasonlót húzva mentette meg a 2. helyet.

Ütközött csapattársával, majd nyert Newgarden

Több emlékezetes pillanatot is szolgáltatott az IndyCar európai idő szerint vasárnap hajnalban rendezett versenye a Gateway Motorsport Parkban, amelyen a Penske pilótái játszották a pozitív és negatív főszerepeket is.