2024. március 28. csütörtök

FormulaMotocast

Jósoltunk a 2024-es MotoGP-szezonra

Kik lesznek a vb-dobogósok, ki lesz a leggyengébb ducatis, a Yamaha vagy a Honda szerez több dobogót, milyen eredményt ér el Acosta?

Silly season: Ki hova igazolhat a MotoGP-ben?

Mindössze három motoros rendelkezik szerződéssel 2025-re, így elképesztő felfordulás várható a MotoGP-s pilótapiacon: körüljártuk a lehetséges mozgásokat.

A top 10 legjobb MotoGP-versenyző 2023-ban

Kik nyújtották a legjobb teljesítményt az idei MotoGP-szezonban, melyek volt a legemlékezetesebb pillanatok 2023-ban? Évzáró Formula Motocast.

Bajnokavatás és az év botránya a MotoGP-ben

A katari gumidráma fosztotta meg Martint a vb-sikertől? Megérdemelten védett címet Bagnaia? Fair-e az új kedvezményrendszer? És mi történik az RNF háza táján?

Büntetés döntheti el Bagnaia és Martin vb-harcát a MotoGP-ben?

14 pontos különbséggel fordul rá az utolsó két hétvégére a két vb-aspiráns, de mindkettejük feje fölött ott lebeg Damoklész kardjaként a büntetés lehetősége.

Formula Motocast: Martin eldobálja a vb-esélyét?

Martin volt a leggyorsabb az utóbbi két hétvégén, mégis Bagnaia vezeti a vb-t, Zarco pedig végre futamot nyert a MotoGP-ben: ezekről beszélgettünk.

Formula Motocast: Bagnaia csodát tett, Marquez Ducatira ül?

A barcelonai rajtbaleset és következményei, a misanói versenyek és a Marc Marquez jövője körüli pletykaáradat: ezekről beszélgettünk friss adásunkban.

Formula Motocast: Bagnaia tarolt a Red Bull Ringen

Milyen volt a helyszínről végigkövetni a MotoGP Osztrák Nagydíját? Miért érezheti félig a zsebében a címet Francesco Bagnaia? Jól döntött-e Johann Zarco?

Formula Motocast: Győzött az Aprilia, dőlnek a dominók

Aleix Espargaro utolsó körös győzelmét hozta a Brit Nagydíjjal, amely előtt mozgásba lendült a MotoGP-s pilótapiac: ezekről beszélgettünk friss műsorunkban.

Formula Motocast: Van-e még visszaút Marqueznek és a Hondának?

Lehet-e tényleges kihívója Martin és Bezzecchi Bagnaiának? Miért jobb a Yamaha, mint a Honda? És van-e még esély a Marquez–Honda házasság megmentésére?

Formula Motocast: Domináns Bagnaia, mélyponton a Honda

A címvédő uralta az Olasz GP-t, új kihívó tűnt fel a láthatáron, bukás- és sérülésözön a Hondánál, kilátástalanság a Yamahánál – ezekről beszéltünk.

Formula Motocast: Tönkreteszik a büntetések a MotoGP-t?

A versenyzők folyamatos elégedetlenkedése és a következetlen ítéletek szolgáltatták a fő beszédtémát az 1000. nagydíjon, de beszéltünk a KTM-ről és a Yamaháról is.