2024. április 28. vasárnap

V8Supercars

Kik a szezon bajnokesélyesei?

Ha valaki motorsportos jövőbelátással szeretné gyarapítani vagyonát, jó néhány széria végső győztesére köthet már most fogadásokat: a WRC háromesélyes, a MotoGP-ben Vinales a második helyen!

Kvjat meghajtaná a V8-ast

Ezúttal azonban nem a 2013 végén nyugdíjba küldött F1-es erőforrásokról van szó, hanem a déli félteke talán legfontosabb szériájának nehezen kezelhető fenevadjáról.

Így hasít egy Ford Falcon V8 Supercar a Mount Panoramán

Noha legutóbb a bathursti 12 órás mezőnye vette birtokba az ausztrál pályát, ez még nem ok arra, hogy ne nézhessünk meg egy remek Project Cars-gameplayt a helyszínről.

Montoya újabb klasszikust hódítana meg

A kolumbiai számára felemelő élmény volt a bahreini Porsche-teszt, most pedig a világ másik oldalára utazna egy "menő" verseny miatt: az Indy 500 idei győztese a Bathurst 1000-re feni a fogát.

P**cikocsi: Beszóltak de Silvestróéknak

Több millió forintra büntette a V8 Supercars azt a versenyzőt, aki a Bathurst 1000 mai sajtótájékoztatóján súlyosan szexista megjegyzéssel illette Simona de Silvestro és Renee Gracie párosát.

Megmarta a piton a Red Bull versenyzőjét

Az ausztrál V8 Supercar sorozat hatszoros bajnoka, Jamie Whincup szerdán egy PR-esemény keretében jelentette be, szerződést hosszabbít a Red Bull Racing csapatával. A helyi pitonnak viszont nem tetszett, hogy vele fotózkodnak.

V8SC: Ezt hívják drámai befejezésnek

A széria 2007-es bajnokának hihetetlen balszerencséjével ért véget a V8 Supercars Phillip Island-i fordulója, így hullott a volvós McLaughlin ölébe idei negyedik győzelme.