2024. május 2. csütörtök

Suzukai8órás

Stoner sajnálja, hogy nem ért el erős eredményt

Casey Stoner és csapata számára egy látványos bukással ért véget a suzukai 8 órás verseny, amely eredményeképp eltört az ausztrál motoros lapockája és sípcsontja. A Honda megerősítette, hogy a gázkar meghibásodása okozta a balesetet, a kétszeres MotoGP-világbajnok pedig sajnálja, hogy nem tudták elérni azokat az eredményeket, amelyekre szerinte hivatottak lettek volna.

Kalandos, mégis domináns győzelmet aratott a Yamaha triója a suzukai 8 óráson!

A pole-ból induló, ám a rajtnál visszaeső, majd egy 30 másodperces stop&go büntetést is kapó Katsuyuki Nakasuga, Pol Espargaro, Bradley Smith trió nyerte az idei suzukai 8 órás versenyt.

Beragadt gázkar okozta Stoner órási bukását

A 2012-ben visszavonult kétszeres MotoGP-világbajnok Casey Stoner egy hatalmas bukás következtében lapockáját és sípcsontját törte a suzukai 8 órás endurance motorversenyen.

Suzukai 8 órás: Espargaro pole-ba állította a Yamahát

Ma rendezték a legjobb rajthelyekről döntő top10-es szétlövést a suzukai 8 órás versenyen, amelyet Pol Espargaro elképesztő körével a Yamaha gyári triója nyert meg.