SanMarino

Megvan a történelmi nyolcadik győztes: Pedrosa nyert Misanóban!

Hiába tűnt úgy a verseny első szakaszában, hogy a helyi kedvenc Valentino Rossié lehet a San Marinó-i Nagydíj, Dani Pedrosa az élmezőny többi tagjához hasonlóan őt is lehajrázta, ezzel zsinórban a nyolcadik különböző győztest ünnepelhettük a MotoGP-ben, amire még soha nem volt példa a királykategóriában! Rossi a második, Lorenzo a harmadik, Marquez nem fért fel a dobogóra.

Merencsics: Kategóriagyőzelem San Marinóban

A 2015-ös szezon során fellépő technikai gondok, a balszerencse áradata végre elkerülte Merencsics Árpádot, aki az október 9-11-ei hétvégén a 13. Rally Legenden állt rajthoz.

Betontorpedók csatája San Marinóban

Az elmúlt hétvégén Olaszországban rendezték meg a Rally Legend elnevezésű eseményt. A nevéhez hűen legendás versenyzőket és versenyautókat felvonultató futamnak San Marino adott otthont.

Lorenzo: Nagyon veszélyesek a szabályok

A hétvégi San Marinói Nagydíjon első nullázását elkönyvelő Jorge Lorenzo úgy véli, veszélyesek az úgynevezett „flag-to-flag” szabályok, amelyek értelmében akkor sem állítják le a versenyeket, ha megváltoznak az időjárási körülmények. A Yamaha spanyolja ugyanakkor még lát esélyt a világbajnoki címre.

Retro – Amikor a kis Schumi naggyá vált

Ma van az évfordulója a San Marinó-i Nagydíjnak, amely Ralf Schumacher első győzelmét hozta, és az F1 csúcsára állított egy testvérpárt. A németre több veszély leselkedett simának tűnő futama során.

Merencsics-Varga: Kezdődhet a Show!

Nemzetközi megmérettetésre indult a SOLID Racing Team Historic Bajnokságban szereplő párosa. Merencsics Árpád és Varga Sándor a 12. Rally Legenden fog rajthoz állni az október 9-12-ei hétvégén, San Marinoban. A fiúk olyan nevekkel autóznak majd egy mezőnyben, mint Gigi Galli, Juha Kankkunen vagy Jari-Matti Latvala. Merencsicsék tavaly már képviselték itt a magyar színeket, s akkor a 2. pozícióban zárták a futamot. Most sem szeretnék alább tenni a lécet: a Myth kategória dobogója lebeg a szemük előtt.