2024. május 18. szombat

London

Sainz élvezi a magányt Londonban

Carlos Sainz, a Toro Rosso F1-es pilótája rendkívül élvezi a magányt és az önállóságot Londonban: a fiatal versenyző nemrégiben költözött Angliába, és a nyüzsgő nagyvárosban nagyon nyugodt életet él.

RoC: Idén Susie fizet mindenkinek!

Bár a versenyek pénteken és szombaton zajlanak, az idei Bajnokok Tornája eseményei már csütörtökön beindultak Londonban. Kollégánk fotókkal és helyzetjelentéssel jelentkezett az Olimpiai Stadionból.

Vettel Solberg ellen – Itt a RoC felállása

Kisorsolták, kinek kivel kell megmérkőznie a Bajnokok Tornáján ezen a hétvégén – találhatunk néhány izgalmas párost, mint Vettelt Petter Solberg vagy két sokszoros MotoGP-bajnokot egymás ellen.

Sainz tudta: Ha nincs suli, nincs versenyzés

A Toro Rosso újonca, Carlos Sainz nem idei szezonját, hanem iskolaéveit tartja élete eddigi legnehezebb időszakának, de szerinte megérte a fáradozás: a mai F1-es pilótáknál már a műveltség is követelmény.

Wimbledonban visszavárják Hamiltont

Hatalmas médiafigyelmet kapott vasárnap, hogy Lewis Hamiltont nem engedték be a wimbledoni teniszdöntőre, mivel nem öltözött megfelelően. Ám a szervezők azt mondják, nincs harag a pilótával.

Vettel ott lesz a Bajnokok Tornáján

Bár eddig azt lehetett feltételezni, a 2015-ös Race of Champions nem vonultat fel F1-es pilótát, jó hírrel szolgálhatunk: legalább egy ott lesz közülük, ráadásul épp a műfaj legsikeresebbje.

Hatalmas nyüzsgés a Formula-E fináléján

A szezon utolsó versenyén még a szokottnál is nagyobb tömeg fogadta a Formula-E versenyzőit és a látogatókat Londonban. A sztárvendégeken kívül néhány pilótabarátnő is kíváncsi volt a futamra.

Amikor BueMini még reménykedhetett

Megérkezett a Formula-E londoni szezonzárójának rajzfilmes összefoglalója - pontosabban annak első része, hiszen a kétrészes, elképesztően fordulatos hétvégét a széria is két epizódban dolgozza fel.

Leesett az álla a Formula-E főnökének

Alejandro Agag, a Formula-E első embere a legvadabb álmaiban sem képzelt el olyan befejezést, melyet a mezőny produkált Londonban - úgy véli, pontosan ezt szerették volna elérni.

Piquet egyetlen ponttal bajnok az év versenyén!

A 2008-as F1-es szezonzárót idéző izgalmakkal dőlt el a Formula-E első bajnoki címe Nelson Piquet javára, miután Sebastien Buemi döntő hibát vétett. A győzelem egy kizárás után lett Sam Birdé.

Az eső mindent felborított, Sarraziné a pole!

A Formula-E szezonjának utolsó időmérője drámai körülmények között zajlott. Stephane Sarrazin meglepő első rajthelyet szerzett, de az eső miatt Buemi, di Grassi és Piquet csak a 6., 11. és 16. helyről indulhatnak.

Buemi visszatért az élre, Piquet hibázgat

A Formula-E második londoni versenynapjának utolsó edzésén már mindenki a határokat feszegette, a legnagyobb figyelem viszont a három bajnoki esélyesre helyeződik, akik közül ismét Sebastien Buemi volt a leggyorsabb.