2024. április 26. péntek

RSFormula

RS Formula – Jobb, mint a belga csoki!

Eljött a szezon 10. futama is, a Belga Nagydíj. Eddig két futamot nyomtunk rajta, először Schneider, másodszor Molnár diadalmaskodott rajta. A hotlaps alapján az első négy helyezett két tizeden belül van ezen a hosszú pályán. Szűcs vezeti a sort Molnár előtt, aztán jön Schneider és Híves. A négy bajnoki esélyes tehát összecsaphat itt Spában, ráadásul egyiküknek sincs hátrasorolásos büntetése, tehát akár jót is szórakozhatunk négyük csatáján....

RS Formula: 2017 utolsó futama

Eljött az idei szezon nyolcadik futama, egyben a 2017-es esztendő utolsó hivatalos ligafutama. A hotlaps alapján Szűcs-Híves-Molnár csatát prognosztizálunk. Valószínűleg a legjobb taktika az lesz, ha a fehér oldalfalú gumikon mennek a srácok, persze időmérőn ez nem lesz nyerő, de a futam hosszú. Vajon e három versenyző közül ki hozza magával a fehér gumikat? Vajon a bajnok Schneider Kristóf mit alkot a versenyen? Eddig nem voltak fényes futamai. Kellemes Ünnepeket kíván az RS Formula!

RS Formula – Európa Nagydíj

Szűcs vs. többiek, eddig ez a téma erre a futamra. Aztán lehet, hogy az élet más forgatókönyvet fog írni, és a Red Rushok odacsapnak egyet az asztalra, vagy Schneider végre nyerni tud idén, esetleg Híves Zoli behúzza második győzelmét. Imolában mindkét Red Rush-versenyzőt a dobogóra várhatjuk? Elmondásuk alapján igen, merthogy a Red Rush kifejezetten erősen kezdte az évadot, már van futamgyőzelmük és vezetik a tabellát, egyéniben a 3. és 4. helyen tanyáznak. Jelenleg Molnár Attila a 4. az egyéni bajnokságban, akinek egyértelmű céljai vannak vasárnapra és a szezon végére is.

RS Formula - Spanyol Nagydíj

Molnár Attila behúzta magának és a Red Rushnak idei első futamgyőzelmüket Barcelonában - 40 kör izgalmas csata a katalán F1-es pályán.

RS Formula - Bahreini Nagydíj

Kucsár Krisztián eddig abszolút favorit a bahreini aszfaltcsíkon, ugyanis egész héten át remekelt a hotlapson, ráadásul 236 kört bele is vert a pályába. A gumiválasztás fontos eleme lesz a versenynek, de állítólag a Red Rush párosa kezdi kitalálni a tökéletes stratégiát.

RS Formula - Újra itt vagyunk

Útjára indult a 2017/2018-as szimulátoros bajnokság, kezdésként stílusosan az Ausztrál Nagydíjra került sor a melbourne-i pályán. A nyitó futamon a meglepetés sem maradt el.

Jön a következő RS Formula bajnokság

Lassan itt a nyár vége, ami azt jelenti, hogy hamarosan ismét rajtol az RS Formula szimulátoros bajnokság - immár a negyedik szezonra készülnek a résztvevők.

RS Formula - Véget ért a 2016/2017-es szezon

Befejeződött az idény, a győztes már át is vette a nyereményét - hoztunk összefoglaló videókat a nyári szünet előtt.

Eldőlt a bajnoki cím!

Az RS Formula 2016-17-es szezonzáróján Schneider Kristóf a 2. helyen ért célba Híves mögött, de ez is bőven elég volt a végső győzelemhez. Nézzétek meg, milyen út vezetett az abszolút megérdemelt harmadik címhez!

RS Formula - Schneider oktatott Interlagosban

Schneider Kristóf mögött Dévai lett a 2., aki végre a szezonban először magára talált, így a One By One a 2015/2016-os Abu Dhabi Nagydíj után újra kettős győzelmet ünnepelhetett. Nosztalgikus látvány volt a két ObO az első két helyen, ugyanis ez volt pályafutásuk 4. kettős diadala.

RS Formula - Szingapúri futam

Híves Zoltán is megszerezte élete első RS Formula sikerét! Szingapúr is új futamgyőztest avatott, akárcsak tavaly.

RS Formula - Olaszosan Monzában

Molnár Attila megszerezte idei negyedik futamgyőzelmét, s ezzel immár ő rendelkezik a legtöbb győzelemmel a szezonban. Monzában a kevés versenyző ellenére jó futamot láthattunk, melyen Híves a bokszból ért fel a dobogóra.