2024. május 6. hétfő

Podcast hírek

Podcast: Ezüstcsata a végére

Max Verstappen 19. alkalommal nyert, a Mercedesé lett a konstruktőri ezüst az évadzáró Abu Dhabi Nagydíjon. Futamértékelő helyszíni tapasztalatokkal.

Bajnokavatás és az év botránya a MotoGP-ben

A katari gumidráma fosztotta meg Martint a vb-sikertől? Megérdemelten védett címet Bagnaia? Fair-e az új kedvezményrendszer? És mi történik az RNF háza táján?

Podcast: Botrányból show

A Las Vegas-i Nagydíj nagy show lett, azonban egy hajszál választotta el a totális kudarctól. Formula Podcast kibeszélő, helyszíni tapasztalatokkal fűszerezve.

Podcast: Miért (és hogyan) nézzünk WRC-t?

Minden idők legfiatalabb világbajnokának címvédésével zárul az idei rali-világbajnokság, a szezonról, az ifjú titánról, beugró világbajnokokról és a széria jövőjéről beszélgettünk tematikus adásunkban.

Büntetés dönthet Bagnaia és Martin harcában?

14 pontos különbséggel fordul rá az utolsó két hétvégére a két vb-aspiráns, de mindkettejük feje fölött ott lebeg Damoklész kardjaként a büntetés lehetősége. Értékelő a Malajziai GP után.

Podcast – Alonso: mázli, ütközés, dobogó

A pénteki ítéletidővel nagy szerencséje volt, szombaton ütközött, vasárnap viszont elképesztő teljesítményt nyújtott a kétszeres F1-es bajnok – Verstappen mindkét versenyt Norris előtt nyerte meg.

Podcast: Amerikai dupla, Perez újabb betlije

Austin és Mexikóváros: két F1-es futam, egy értékelő a Formula Podcast stábjától, a helyszínen szerzett tapasztalatokkal: a versenyzők biztonságától a COTA aszfaltján át a legvadabb pletykákig.

Martin eldobálja a vb-esélyét a MotoGP-ben?

Martin volt a leggyorsabb az utóbbi két hétvégén, mégis Bagnaia vezeti a vb-t, Zarco pedig végre futamot nyert a MotoGP-ben: ezekről beszélgettünk Mandalika és Phillip Island után.

Podcast: Marad-e Stroll, marad-e az Aston?

Beszélnünk kell Lance-ról. Karrierje abszolút mélypontjához érkezett a nagycsapatot építeni vágyó milliárdos gyermeke – vajon van még innen visszaút? És az idősebb Stroll akarja még az F1-et?

Podcast: Bajnokavatás a pokolban

Tavaly ítéletidőben, idén pokoli körülmények között ünnepelt világbajnokot az F1: kerékvetők, pályahatárok, hőség, McLaren, Audi – ezek a Formula Podcast legújabb adásának témái.

Podcast: Pilótarangsor a szezonhajrá előtt

A szezonhajrára készülve a Formula Podcast ismét sorra veszi, hogyan teljesítettek az F1-es mezőny tagjai idén: az első három aligha meglepetés, de remekelnek a 2019-es újoncok is.

Martin már favorit, MotoGP a Balatonnál?

Három pontra olvadt a különbség az első két ázsiai futam után Francesco Bagnaia és Jorge Martin között, miközben a 2024-es naptárban tartalékpályaként tűnt fel a Balaton Park Circuit.