Túraautó

Kisorsoltuk az Ice Watch BMW-karórát

A hétvégén megrendezett DTM-verseny apropóján indult el legújabb nyereményjátékunk, melynek tétje egy több mint 70 ezer forint értékű Ice Watch BMW-karóra volt. Megvan a szerencsés nyertes.

Az Ice Watch óramárka a hamarosan Magyarországra látogató DTM egyik emblematikus szponzorának számít, 2014-ben a bajnok Wittmann-nak köszönhetően kerültek a figyelem középpontjába, míg idén Tom Blomqvist BMW-jét szponzorálják.

A Formula.hu legutóbbi nyereményjátékának tétje egy több mint 70 ezer forint értékű, motorsport által ihletett Ice Watch BMW-karóra volt. A játékosoknak csak annyit kellett tenniük, hogy választ adnak egy kérdésre. A helyesen válaszolók közül sorsoltuk ki szerkesztőségünkben a győztest. A szerencse ezúttal