Dezső Attila
2017. január 21. szombat

Off-road hírek

Így zajlott KPT hétvégéje Máriapócson

Kiss Pál Tamás eredményes hétvégét zárt a ralikrossz országos bajnokság második fordulóján, Máriapócsón, most pedig megérkezett a húsvéti versenyek hivatalos összefoglalója is.

Sikeres Európa-bajnoki szintfelmérő

Minden szempontból pozitív hétvégét zárt a Slovakia Ringen az M-F Motorsport csapata, ahol az FIA Közép-Európai Zóna Trófea és egyben az Országos Rallycross Bajnokság idei második fordulóját re

Rabócsiring: A nyuszi sok izgalmat hozott

Hihetetlen izgalmakat hozott a 2016. március 27-én és 28-án megrendezésre kerülő húsvéti ralikrossz verseny a Rabócsiringen. Nem csak a döntőkben, hanem már az edzések és az előfutamok alatt is...

Szabó Krisz győzelemmel kezdte az évet

Nem is melegíthetett volna jobban az Európa-bajnokságra Szabó Krisztián, aki felkészülésként rajthoz állt az országos ralikrossz bajnokság húsvéti versenyén: első hellyel távozott Máriapócsról.

Ralikrossz-ob: 2/2 Kiss Pál Tamásnak

A szezon második versenyét, a húsvéti máriapócsi viadalt újra KPT nyerte. A Super 1600 kategóriában az Eb-n szereplő Szabó Krisztián vendégeskedett, és orozta el a győzelmet.

Szabó Krisztián: Gyors kezdés Máriapócson

Szabó Krisztián felkészülésként rajthoz áll a magyar bajnokság húsvéti versenyén: bár csak 12 kört teljesített a számára ismeretlen pályán, ő nyerte az első nap előfutamát.

Szabó Krisztián újra Magyarországon versenyez

A ralikrossz Európa-bajnokság Super 1600-as kategóriájának harmadik helyezettje az Eb-szezonnyitó előtt gyakorlásként még rajthoz áll Máriapócson, a magyar bajnokság hétvégi versenyén.

M-F Motorsport: Pozitív visszatérés

Bár a végén, a döntőben, a Marton Gergely révén a remélt győzelem elmaradt, ám összességében így is pozitív érzésekkel távozott a SlovakiaRingről az M-F Motorsport csapata.

Oláh Gyárfás örül a ralikrossz felfutásának

Az MNASZ elnöke a ralikrossz ob nyitánya alkalmával nyilatkozott a szakág elmúlt években tapasztalható népszerűségéről, és a magyar drukkerek odaadó rajongásáról.

Ralikrossz: Kiss Pál Tamás győztes kezdése

Az Európa-bajnokságon is induló versenyző a hazai széria nyitányát nyerte magabiztosan, a magyar bajnokot, Kárai Tamást viszont sportszerűtlen magatartás miatt kizárták az elődöntőben.

Ralikrosszra hangolva

Csapatunk versenyzője a múlt hétvégén, Máriapócson tesztelte jómagát és a ralikrosszra épített BMW-t. Biggy tervei közt szerepel az országos és a zónabajnoki versenyeken való szereplés is...

Szlovákiában kezdi a szezont a HQ Racing

Izgalmasnak ígérkezik a HQ Racing számára a hosszú hétvége: a több hónapos téli szünet után ezen a hétvégén végre újra a pályára gurulnak a versenyautóink.