rFactor

Ilyen lenne egy F1-es verseny Laguna Secában

Elképzeltétek már, ahogy húsz Formula-1-es autó száguld keresztül az ikonikus Dugóhúzó-kanyaron ? Nos, ha a valóságban nem is láthatunk ilyet, az rFactorban kipróbálta egy videós.

Sennára emlékezve: On-board kör az rFactorban, Imolában, az FW16-tal

A háromszoros világbajnok brazil legenda egy köre az Autodromo Enzo e Dino Ferrarin, az rFactorban, a Williams FW16-os volánja mögött.

F1-es autók Makaó utcáin? De még mennyire!

Az rFactorral minden megtörténhet - virtuálisan az F3-asok legendás versenyének helyszínén pörögtek fel az F1-es autók kerekei, 2016-os játékmódban.

Mintha másik pálya lenne: Egy kör a régi Interlagosban

A jelenlegi brazil pálya 4,3 kilométeres, 1990 előtti verziója csaknem kétszer ilyen hosszú volt: íme egy onboard kör az rFactor segítségével.

Raikkönen, az rFactor, és a Hungaroring - 2001-ben!

A finn pilóta 2001-ben teljesítette első szezonját az F1-ben, a Hungaroringen pedig a 7. helyen végzett. Nézzünk meg egy kört vele a C20-assal a magyar pályán!

Egy kör St. Petersburgben az rFactorral

Az IndyCar 2017-es szezonja elkezdődött a floridai pályán, ennek apropóján íme egy kör a majd' három kilométeres aszfaltcsíkon.

Ilyen lenne egy gokartverseny Monacóban

Erre aligha fog valaha is sor kerülni a valóságban, ám az rFactorban minden lehetséges: vajon a kis gépekkel is ugyanolyan káoszt láthatunk a hercegség utcáin, mint az F1-es autókkal?

Milyen érzés a hóval borított Nürburgringen versenyezni?

Bár jártak már F1-es autók havas borításon, egy ilyen versenynek nem sok az esélye - kivéve, ha az rFactorról van szó!

Ilyen lesz egy kör a Francia Nagydíjon

A Paul Ricard pálya 2018-ban tér vissza az F1 körforgásába, az rFactor segítségével, természetesen egy Renault-ba pattanva azonban már most belekóstolhatunk a francia versenybe. A Paul Ricardon számos vonalvezetés kialakítható, pontosan az alábbit fogja használni a mezőny.

Menj egy kört virtuálisan a bakui pályán!

Az rFactorban már egy ideje elérhető a legújabb F1-es pálya, melynek nyomvonalát lassan itt az ideje, hogy mindenki megtanulja. Jövő héten következik az első bakui Európa Nagydíj!

Láttál már idei balesetválogatást rFactorból?

A legtöbb játékosnak nyilvánvalóan nem célja, hogy lezúzza az F1-es gépeket a virtuális világban, mindenesetre rendre történik számos olyan bukás a játékokban, amelyeket a valóságban aligha láthatunk.

Látványos versennyel folytatódott az A-liga

Az A-liga austini fordulójában Kishalmi Dávid ismét fölényes győzelmet aratott, mögötte Gál Miki lett a 2., míg Nagy Balázs megszerezte a Force India idei első dobogóját! Öt futam alatt hat csapat nyolc versenyzője állhatott már pódiumon és hol van még a vége...