TuránFrigyes

A háromgenerációs autósport-versenyző család: id. Turán Frigyes, Turán Frici, Turán Lotti

Nem esett messze az alma a fájától, ugyanis Turán Lotti, a Hankook Racer Cup RX fiatal versenyzője immár második éve rója a köröket a versenypályán és az idei évadban megnyerte a női értékelést. Lottinak volt kitől örökölnie az autóversenyzés iránti szenvedélyét, ugyanis édesapja Turán Frici, a magyar ralisport egyik legelismertebb alakja.

Turán Frigyes nyerte az első Legendák Tornáját

A raliversenyző a fináléban a háromszoros kamionos Európa-bajnok Kiss Norberttel csapott össze, aki ugyan gyorsabb volt, de egy büntetés miatt mégsem ő nyerte a máriapócsi eseményt.

Vértes Rali: Egy hónap után vissza a versenypályára

Több mint egy hónapos nyári szünetet követően augusztus 27-29. között a Mór központú Vértes Rallye-val tér vissza a Magyar Országos Rallye Bajnokság. Az aszfaltos versenyen természetesen Turán Frici és Bagaméri Laci is rajthoz állnak a Volkswagen Polo GTI R5 versenyautóval.

Döntött a Sporttanács Turánék ügyében - íme az indoklás

Tovább gyűrűzik a szezon első futama óta tartó ügy, most a Sporttanács mondta ki, hogy szabálytalan gumit használt a páros és érvényben hagyta a kizárást. Itt azonban nincs vége...

Turánék diadalmenetét egy kicsúszás szakította félbe

Turán Frici és Bagaméri Laci ott folytatták az Ózd-Eger Ralit, ahol péntek este abbahagyták, ugyanis a győztes prológot követően 9-ből 6 gyorsasági szakaszt nyertek meg a hétvégén a Volkswagen Polo GTI R5-tel. Friciék diadalmenetét egy kicsúszás szakította félbe.

Nemzetközi élmenőkkel szállnak harcba a bajnoki címért Turán Friciék

A Turán Motorsport összeszokott párosa, Turán Frici és Bagaméri Laci az idei, hétfutamosra tervezett rallye szezonban is az abszolút bajnoki címért hajtja a megújult Volkswagen Polo GTI R5-öt. A versenyzők élesben a hétvégi orfűi teszten avatják fel a versenygépet.

Izgalmas véghajrá, minden a Mikulás Ralin dől el

A Mikulás Rali minden évben egy levezető, „bulifutam” volt, azonban idén a magyar bajnokság részeként kiélezett küzdelemmé válik. A bajnoki címre esélyes párosok között ott van Turán Frici és Bagaméri Laci is, akik jelenleg 92 ponttal az összetett második helyen állnak.

A bajnokcsapatnál indul idén Turán Frigyes

Kedd délelőtt bemutatta 2020-as versenyautóját a Turán Frigyes - Bagaméri László páros - a tavaly magyar bajnokságot nyerő Korda Racing Volkswagen Polo GTI R5-ösével támadnak idén.

Turán egyedi designnal indul Nyíregyházán

Turán Frici és Bagaméri Laci egyedi tervezésű designnal és egy újabb típusú Skoda Fabia R5 modellel áll rajthoz a hétvégi ORB záró Nyíregyháza Ralin, ami egyben az ERC-sorozat záró futama is.

Peches hétvégét zárt Ózdon a Turán Motorsport párosa

A pénteki izgalmas prológot követően szombaton kilenc gyorsasági szakasszal rajtolt el az idei Ózd Rali. A Turán Motorsport párosa, Turán Frici és Bagaméri Laci az ózdi salakos nyitányon csupán tizedmásodpercekkel maradt le az első helyről, ám a szombati rajtot követően a harmadik szakasz után egy műszaki hiba akadályozta őket, így ki kellett állniuk az aznapi versenyből. Vasárnap Super Rally-val folytatták Friciék, azonban egy váratlan tengelytörés miatt már az első gyorsaságiról vissza kellett fordulniuk.

Újra aszfalton készül Fiestára a Turán Motorsport párosa

Három megyét és két központot ölel át a Magyar Országos Rali Bajnokság következő aszfaltos versenye, az Ózd-Salgó Rali, melyet augusztus 23-25. között rendeznek Salgótarján térségében.

Turán: Szakaszgyőzelmek és második hely a Miskolc Ralin

A 25. Miskolc Rallye egyetlen versenynapba sűrítette a máskor legalább kétnapos programot, hiszen mind a 154 versenykilométert bő 12 óra alatt kellett teljesíteni. A Turán Motorsport párosa, Turán Frigyes és Bagaméri Laci a 12 gyorsasági szakaszból 7-et megnyerve végül a 2. helyet szerezte meg.