TassiAttila

WTCR: Tassi Attila nyert Estorilban!

A második futam is mozgalmasra sikerült Portugáliában, ahol Monteiro drámája után a fiatal magyar pilóta első futamgyőzelmét szerezte. Michelisz Norbert is a dobogón.

WTCR: Hat magyar autó a 22 fős rajtlistán

Bár a bejelentések alapján már összeállt a mezőny, most a Túraautó-vk szervezői hivatalosan is közzétették a 2021-es indulók neveit, köztük három magyar pilótával és a négyautós Zengő Motorsporttal.

Tassi Attila idén a bajnoki címért menne

Az All-Inkl.com Münnich Motorsport magyar pilótája, Tassi Attila tavaly megszerezte első dobogós helyezéseit a WTCR-ben, idén pedig már a végső győzelemért szeretne harcba szállni.

WTCR: Ehrlacher győzött, Tassi ismét a dobogón

Girolami buta hibával csúszott vissza a mezőny végére, Magnus hatalmasat csattant, a Lynk&Co pedig kettős győzelmet aratott. Tassi Attila életében másodszor a dobogón, a Nordschleifén először.

Hondás dráma és győzelem, Tassi a dobogón

A pole-ból induló Nestor Girolami nyerte a WTCR zolderi nyitófutamát, két márkatársának viszont elfüstölt a motorja. Tassi Attila először a pódiumon, Michelisz 11. hellyel kezdett.

Megvan, pontosan hol indul idén Tassi Attila

Azt eddig is tudtuk, hogy a fiatal magyar pilóta ismét egy Hondát fog vezetni, méghozzá immár a Münnich Motorsportnál, most viszont fény derült a japán márka pontos versenyzőpárosaira is.

Új csapatnál folytatja idén Tassi Attila

Bár azt eddig is tudtuk, hogy marad hondás a WTCR-ben tavaly bemutatkozott magyar pilóta, most az is kiderült, hogy 2020-ban már nem a Hell által is támogatott KCMG-nél fog versenyezni.

Kihívásokkal teli hétvégét zárt Tassi Attila Suzukában

A HELL-KCMG Hondás csapat „otthonába”, Japánba látogatott a WTCR mezőnye a hétvégén, ahol számos izgalmas percet okoztak a versenyzők a nézőknek a pénteki esőáztatta pályán és az azt követő futamokon. Erős kezdés után Tassi Attilának több technikai nehézsége is akadt, csapattársa, Tiago Monteiro viszont pole pozíciót szerzett és dobogóra is felállhatott.

Tassi Attila 24 órás versenyen méretteti meg magát

Úgy tűnik a lehetőségek és a nagy bemutatkozások éve az idei Tassi Attila számára. A hétvégén kerül megrendezésre ugyanis a 24 órás „Super Taikyu Series” versenysorozat soron következő futama Ázsiában, melyen a HELL ENERGY által támogatott túraautó-versenyző is részt vesz.

Björk győzelemre váltotta a pole-t

Thed Björk várhatta a pole-pozícióból a WTCR zandvoorti fordulójának első versenyét. A BoP-változtatással megpróbálták csökkenteni a Lynk & Co csapatának előnyét, de így is kettős győzelmet arattak.

Április bolondjai: A legjobb F1-témájú április 1-jei hírek

Április elseje világszerte a bolondok ünnepe, s 2019-et sem úsztuk meg néhány kamuhír nélkül, melyek közül – reméljük – egyikre sem sikerült ráharapnunk a nap folyamán. Íme, néhány a legjobbak közül!

Jótékonyság: Licitálj Tassi Attila aláöltözetére

Lezárult jótékonysági akciónk harmadik fordulója, és már indul is a negyedik. Ezúttal a magyar TCR-pilóta, Tassi Attila ajánlott fel egy különleges, aláírt aláöltözetet a nemes ügy érdekében.