Newgarden

Josef Newgarden nyerte az idei Indy500-at

Az utolsó körben előzte meg Marcus Ericssont, szenzációs futamot hozott a 107. Indy500: a Penske pilótája örülhetett a drámai küzdelem végén.

Kettős győzelmet aratott az Andretti Long Beach utcáin

Karrierje első diadalát aratta a pole-ból induló Kyle Kirkwood, akit Romain Grosjean kísért a célba. Marcus Ericsson újra az élre állt az összetettben.

Newgarden-siker és Grosjean-baleset Texasban

A kétszeres bajnok győzelmét hozta az IndyCar idei első oválfutama, amely után egy McLaren-pilóta vezeti az összetett tabellát és két ex-F1-es is autót tört.

IndyCar: Palou nyert a nagyot zárkózó Newgarden előtt, Power másodszor bajnok

A leköszönő bajnok sikerét hozta az IndyCar Laguna Seca-i évadzárója, míg a széria trónját a 2014 után újra csúcsra jutó Will Power foglalta el, hiába lett második a riválisa a mezőny végéről indulva.

Esőszünet, Newgarden-siker és remeklő újonc

Josef Newgarden győzelmét hozta az IndyCar idei utolsó oválversenye, aminek köszönhetően a kétszeres bajnok felzárkózott Will Powerre, de a fő szenzációt a második helyezett okozta.

IndyCar: Balesetek tömkelege és Dixon-győzelem

Őrült versenyt hozott az IndyCar nashville-i utcai futama, amelyen végül a hatszoros bajnok bizonyult a káosz urának. Ütközésbe keveredett Herta, O’Ward, Newgarden és Grosjean is.

IndyCar: Newgarden nyert, Ericsson vezeti a tabellát

Josef Newgarden győzelmével ért véget az Indycar szombaton rendezett futama az Iowa Speedwayen. A negyedik győzelmével jelenleg a Penske versenyzője a legeredményesebb ezen a pályán.

IndyCar: Newgarden a szezon első triplázója

A bokszkiállások első köre során az élre állt és onnan vissza sem nézett a kétszeres bajnok a Road Americán, így idei harmadik győzelmét aratta a bajnokságot újra vezető Marcus Ericsson előtt.

Power a 16. helyről előretörve nyert Detroitban

Az utolsó körökben drámaian fogyott az előnye, de megőrizte az első helyet az ausztrál, aki ezzel hét forduló alatt a hatodik különböző győztes lett az IndyCar 2022-es szezonjában.

Herta őrült esős-száraz futamot nyert Indianapolisban

Folyamatosan változó körülmények, hibázó bajnoki esélyesek és éllovasok: az év legkaotikusabb versenyét rendezték szombaton az IndyCarban. Herta mellett Pagenaud és Power a dobogón.

IndyCar: Newgarden újabb győzelme

Pályafutása során először nyert Long Beachen Josef Newgarden, aki zsinórban második futamgyőzelmét aratta idén. A Penske pilótája ezúttal Romain Grosjeannal csapott össze az utolsó körökben.

IndyCar: Newgarden az utolsó métereken nyert

Igazi őrült befutót hozott az IndyCar széria idei második versenye, mely a szezon első oválpályás futama volt. Texasban Josef Newgarden egy hatalmas hajrával, a legvégén előzte meg csapattársát.