NémetRali

WRC: Késhegyre menő Tanak-Neuville csata

Megy az adok-kapok az első helyért, a többiek kicsit lemaradtak már, de a dobogóért többen is versenyben vannak. A nap vesztese Dani Sordo - szombaton jön a híres Panzerplatte.

Tanak megint nyert, Neuville növelte előnyét

A Toyota észt pilótája sorozatban második futamgyőzelmét ünnepelheti, így egyre inkább visszatér a bajnoki csatába - amiben Neuville tovább növelte előnyét Ogier-vel szemben.

Német Rali: Tanak verhetetlen, Ogier bajban

A Toyota észt pilótája fél kézzel már fogja a győzelemért járó trófeát, a regnáló világbajnok viszont visszaesett a hatodik helyre, ismét "kármentésre" kényszerül.

WRC: Aszfalton is Tanak az úr

A Toyota észt pilótája a hét szakaszból hatot megnyert pénteken, de így is kevés az előnye Sebastien Ogier-vel szemben - Thierry Neuville a harmadik helyről várhatja a folytatást.

WRC: Tanak újra megállíthatatlan, előnyben Ogier

Szombatot és vasárnapot is kézben tartotta az észt pilóta, aki második győzelmét könyvelte el Németországban. Neuville volt a legnevesebb kieső, így fordulat történt a bajnokságban, a WRC2-ben pedig el is dőlt a cím.

WRC: Készülőben az újabb észt siker

Tanakról és Mikkelsenről szólt a Német Rali szombati napja is, a fordos előnye azonban már 21 másodpercet tesz ki. A féltengelyét elhagyó Neuville volt a legfontosabb veszteség.

WRC: Tanak vezet a trükkös német pályákon

Thierry Neuville és Sebastien Ogier is csak a szerencsének köszönheti, hogy még versenyben van, Andreas Mikkelsen viszont a második helyről állt ki - rengeteget hibáznak a pilóták a Német Ralin.

Hyundai: Két dobogó az izgalmas Német Ralin

A Hyundai Motorsport fantasztikus teljesítménnyel két legénységet is a dobogóra juttatott: Dani Sordo és Thierry Neuville a második, illetve harmadik helyen zárta a Német Ralit, a 2016-os rali világbajnokság 9. futamát.

Ogier nagy előnyben, Lefebvre-ék kórházban

A címvédő Ogier uralta a Német Rali szombati napját és magabiztos előnyből várhatja a záró szakaszokat - történt egy komoly baleset is, a Turán-Zsíros páros versenyben van.

Haláleset történt a Német Rali első napján

Csütörtökön a shakedownnal vette kezdetét a WRC német állomása, melyen Turán Frigyes is rajthoz áll. Sajnos az első napot egy néző tragédiája árnyékolta be.

Ismét magyar résztvevők a rali világbajnokságon

Turán Frigyes és Zsiros Gábor a legendás Német Ralin folytatja a világbajnoki szezont augusztus 18-21. között a Ford Fiestával. A népes mezőnynek 4 nap alatt 18 szakaszt és majdnem 307 versenykilométert kell teljesítenie a szőlőtőkékkel tűzdelt pályákon.