Massa

F1-Archív: Barrichello nem lesz másodhegedűs

Massa a csúcson hagyta abba, javult Schumacher állapota, megkezdődtek a munkálatok Austinban, Kubicát csak a vb-cím érdekli – az elmúlt húsz év legérdekesebb december 31-i híreiből szemezgettünk.

F1-Archív: Alonso még Schumachernél is jobb

Véget ért az F1 „nagymama-korszaka”, Vietnám nem akar futamot rendezni, Schumacher mercedesesként is imádja a Ferrarit – az elmúlt húsz év legérdekesebb december 25-i F1-es híreiből szemezgettünk.

Massa és Vandoorne sem ilyen kezdésre vágyott a Formula-E-ben

Két ex-F1-es újonc is szerepelt a Formula-E szezonnyitóján: Felipe Massa jól versenyzett, de megbüntették, Stoffel Vandoorne pedig erős rajthelyről csúszott a mezőny végére.

Indul a Formula-E legjobban várt szezonja

A debütáló Felipe Massa szerint rendkívül nehéz a Rijád külvárosában kialakított új pálya, amelyen szombaton futja ötödik szezonja első versenyét a Formula-E. Ja, és már megint esik az eső egy sivatagi versenyhétvégén.

F1-Archív: A Ferrari-elnök leszólta Massát

Először kapta meg a BBC rangos díját Hamilton, Webber még nem akar visszavonulni, a Ferrari nem áll Schumacher Mercedes-szerződésének útjába, szuperszámítógép a BMW-Saubernél. Ezek voltak december 14. hírei 2000 óta.

Massa a Formula-E-t dicséri az F1-gyel szemben

A 37 éves újonc azt emelte ki, mennyi különböző versenyző nyerhet futamokat és bajnoki címet új szériájában – reméli, hogy ő is közöttük lesz, ugyanis Szaúd-Arábiában nagyon sokat kell még tanulnia.

Hill: Senna is tanult korai hibáiból

Damon Hill és Felipe Massa is úgy gondolja, hogy bár Esteban Ocon a hibás a Brazil Nagydíjon történt ütközésért, Max Verstappen is hagyhatott volna helyet, hogy ne kockáztassa a győzelmet.

Glock: Azt kérdezgették tőlem, mennyit fizettek

Lewis Hamilton Timo Glockot az utolsó előtti kanyarban megelőzve lett világbajnok 2008-ban, a német pilótát pedig még azóta is megtalálják emiatt. Korábban halálos fenyegetéseket is kapott.

Force India: Stroll hatalmas nyereség

Bár hivatalos bejelentés még mindig nem történt, borítékolható, hogy az édesapja által felvásárolt istállónál vezet jövőre Lance Stroll. A gárda főnöke szerint az ifjú kanadai vezetési tudása remek.

Massa: Vettel többet hibázott, mint a Ferrari

2008-ban kis híján világbajnoki címet ünnepelhetett hazai közönsége előtt Felipe Massa - sőt néhány másodpercig ünnepelt is - a Ferrari színeiben, és szerinte az, hogy idén nem Vettel nyert, sokkal inkább a német hibája, mint a csapaté.

Hamilton karrierje 2008-ban félresiklott volna

Tíz éve már annak, hogy minden idők egyik legizgalmasabb szezonzáróján Lewis Hamilton az utolsó pillanatban megszerezte első bajnoki címét. A brit szerint egész más folytatás következhetett volna.

F1-Archív: Hülkenberget akarják Raikkönen helyére

Ezen a napon jelentette be visszavonulását Felipe Massa és Susie Wolff, valamint nyert versenyt a Lotusszal három év szünet után Kimi Raikkönen. Összegyűjtöttük november 4. Formula-1-es híreit.