MRRacingSE

A leggyorsabb N-es a Szilveszter Ralin

Az abszolút értékelés nyolcadik helyét szerezte meg Matics Mihály és Zejda Viki a Szilveszter Ralin, egyben ők lettek a legjobb N-es autóval induló páros is. Az egykori év végi buli verseny mára rangos eseménnyé nőtte ki magát, amelyet a mezőny eleje ugyanolyan komolyan vesz, mint a bajnoki futamot.

MR Racing: Két hétvége, 3 verseny!

Ugyan a Kassa Ralit a szezonzáró mecseki viadal két hónapos ráhagyással követi, de az MR Racing SE háza táján a holt időszakban sem áll meg az élet: augusztus utolsó és szeptember második hétvégéjén három párossal, három versenyen képviseltette magát a csapat.

MR Racing: Győzelem a Hungaroringen!

Augusztus utolsó hétvégéjén, Vincze Marci is ellátogatott a Szlalom Országos Bajnokság ötödig futamára, melynek a Hungaroing adott otthont. Az MR Racing SE pilótája bizonyult a leggyorsabbnak a T4-es kategóriában és a Túra Csoportban egyaránt, illetve felállhatott az abszolút dobogó harmadik fokára is!

Abszolút ötödik hely és meglepetés bronz a Kassa Ralin!

Az MR Racing SE mindhárom párosa teljesítette a 41. Kassa Rally-t. A Kovács - Istovics duó az idei szezonban először végzet a top 5-ben, míg a Maricsek - Kovács páros minden előzetes várakozást felülmúlt az N csoport harmadik helyével.

Szlovákiai utakon az MR Racing

Az Országos Rali Bajnokság utolsó előtti futamán, a 41. Kassa Ralin az MR Racing SE három autóval képviselteti magát. A Kovács - Istovics, a Maricsek - Kovács és a Borbás - Csáki párosok eltérő céllal vágnak neki a szlovákiai futamnak.

MR: Első és második hely a hétvégi ralisprinteken!

Az elmúlt hétvégén az MR Racing két párosa is érdekelt volt a MARB két különböző fordulóján. Vincze Marci és Szőllős Róbert az első helyet szerezte meg a Mátra Ralin, míg Nagy Balázs és Istovics Gergő a 3-as kategória ezüst érmével térhetett haza a porrogszentkirályi 7x Görbe Kupáról. Az ellenfelek mellett ezúttal a hatalmas hőséggel is meg kellett küzdenie a csapat párosainak a vasárnap.

MR Racing: Hatból három a szezon legnehezebb versenyén

Fortuna nem fogadta kegyei közé Veszprémben az MR Racing csapatát, hisz a hat rajtoz álló egységből csak hárman gurulhattak át a céldobogón. A Kovács - Istovics kettős az abszolút 11., a Maricsek - Magyar páros a 15., míg a Borbás Csáki duó a 6-os géposztály második és az abszolút 20. helyén teljesítette a 22. Veszprém Ralit.

Veszprémben megkezdődik a második félidő!

Az MR Racing SE hat párossal képviselteti magát a hétvégén megrendezésre kerülő 22. Veszprém Rallye-n. A Csapat mind a hat egysége részt vett a csütörtöki hivatalos teszten, pénteken pedig a pályabejárással folytatódik a program a szombati éles rajtot megelőzően.

MR Racing: Két és fél győzelem Székesfehérváron

Az MR Racing SE párosai Székesfehérváron is kitettek magukért! A P csoport és a 6-os kategória győzelme mellé egy Rallye2 abszolút második helyezés is felkerült a csapat dicsőségfalára.

MR Racing: A csapat 100%-os volt Szombathelyen!

Az MR Racing SE mind a négy rajthoz álló kettőse teljesítette a hétvégén megrendezett Szombathely Rallye-t. A csapat legeredményesebb párosa az Osváth - Farnadi duó volt, akik az abszolút tízedik helyen végeztek az abszolút értékelésben. A kategória győzelmet ezúttal az ifj. Cseh - Németh kettős szállította, akik a P csoport értékelését tekintve bizonyultak a leggyorsabbnak.

MR Racing: Teljes az éremkollekció a Miskolc Ralin!

Az MR Racing mind az öt kettőse teljesítette az ORB második futamát, a 21. Miskolc Rally-t. A Gyarmati - Kocsis duó Eger után a borsodi megyeszékhelyen sem talált legyőzőre a Rallye2-ben, míg az Osváth - Farnadi és a Borbás - Csáki párosok egy kategória bronz, illtetve ezüst éremmel térhettek haza Miskolcról.

Istovics Gergő: Egy nagy lépés előre

A Kumrovec Rally első napján - melyet külön értékeltek a rendezők - az abszolút második helyen végzett a Ford Fiesta R5-tel száguldó Kovács Antal - Istovics Gergő kettős.