M-FMotorsport

Marton Gergely: Győztes jutalomjáték

Bajnokként érkezett a 2016-os Országos Rallycross Bajnokság nyirádi záró futamára, és újabb győzelemmel távozott a vörös katlanból Marton Gergely, aki ezzel feltette a koronát idei magyar bajnoki menetelésére.

Marton Gergely újra bajnok!

Tökéletesen alakult a 2016-os Országos Rallycross Bajnokság utolsó előtti, a máriapócsi RabócsiRingen rendezett futama az M-F Motorsport versenyzője, Marton Gergely számára, aki újabb győzelmével immár matematikailag is bebiztosította bajnoki címét a Super1600-as kategóriában. 2013-as Super National bajnoki címe után ez már a második év végi elsősége.

Marton Gergely a barcelonai elődöntőben

Az elmúlt hétvégén, a Formula-1-es versenyhelyszínként is ismert barcelonai versenypálya ralikrossz nyomvonalán rendezték meg az FIA Rallycross Világbajnokságot kísérő Super1600-os FIA Rallycross Európa-bajnokság idei ötödik futamát, amelyen az M-F Motorsport versenyzője, Marton Gergely is versenybe szállt Európa legjobbjaival. Az ifjú pilóta életében először elődöntőbe jutott a toptechnikákkal teletűzdelt mezőnyben, és a döntőtől is csupán egyetlen egy pozíció választotta el.

Lehetetlen nem létezik: Borulás után győzelem

Az M-F Motorsport a Nyirádi Motorsport Centrumban rendezett Rallycross Challenge Europe, FIA Közép-Európai Zóna Trófea, valamint magyar, osztrák, cseh és szlovák bajnoki rallycross futamon bizonyította: lehetetlen nem létezik.

Marton Gergely: Győzelemmel felérő dobogó

Pozitív hétvégét zárt Greinbachban, a 2016-os Rallycross Országos Bajnokság negyedik futamán Marton Gergely. Az M-F Motorsport versenyzője hatalmas csatában, körökön át kitartóan és okosan védekezve végül a 3. helyen terelte célba Skoda Fabia Mk2-es versenygépét a Super1600-as kategória döntőjében, amivel növelte előnyét a magyar bajnoki tabella élén.

Marton Gergely: Pont, pont, pont...

Az elmúlt hétvégén az angliai Lydden Hillben rendezték az FIA Rallycross Világbajnokság, valamint a Super1600-as FIA Rallycross Európa-bajnokság aktuális fordulóját. Az ez utóbbi versenysorozatban érdekelt Marton Gergely a 26 főt számláló mezőnyben a 14. helyen végzett, ezzel három Európa-bajnoki pontot szerzett az M-F Motorsport saját építésű Skoda Fabia Mk2-esének volánjánál.

Marton Gergely győzelme Máriapócson

Az M-F Motorsport ifjú versenyzője, Marton Gergely remek teljesítményt nyújtva megnyerte a 2016-os Rallycross Országos Bajnokság harmadik, a máriapócsi RabócsiRingen rendezett futamát, ezzel megszerezte saját maga, csapata és a Skoda Fabia Mk2-es idei első győzelmét, ami hatalmas lélektani gátat szabadíthat fel benne és a csapat valamennyi tagjában.

Sikeres Európa-bajnoki szintfelmérő

Minden szempontból pozitív versenyhétvégét zárt a Slovakia Ringen az M-F Motorsport csapata, ahol az FIA Közép-Európai Zóna Trófea és egyben az Országos Rallycross Bajnokság idei második fordulóját rendezték. A csapat nyomás alatt, komoly stresszhelyzetben is jelesre vizsgázott, Marton Gergely pedig a pályán hozta a tőle elvárt, magas szintű teljesítményt, aminek ezúttal egy 3. hely lett a jutalma a Super1600 nagyon erős mezőnyében. Összesítésben Gergő az élre állt, és vezeti a magyar bajnoki pontversenyt kategóriájában.

M-F Motorsport: Pozitív visszatérés

Bár a végén, a döntőben, a Marton Gergely révén a remélt győzelem elmaradt, ám összességében így is pozitív érzésekkel távozott a SlovakiaRingről az M-F Motorsport csapata.

Junior pilótát mentorál az M-F Motorsport

A 2015-ös esztendőben Marton Gergely és az M-F Motorsport saját versenyzése mellett egy új szerepben is feltűnik a hazai ralikrossz vérkeringésében, hiszen a Junior Kupában induló 14 éves Harkányi Mátét segítik mentori tanácsaikkal.

Marton Gergely a ralikrossz Eb-n

Az M-F Motorsport 16 éves pilótája, Marton Gergely 2015-ben egyszerre két bajnokságban igyekszik majd helytállni magyar csapata által épített új Super1600-as versenygépével. Az országos bajnokság mellett az FIA Ralikrossz Európa-bajnokság futamain is szeretné az élmezőnnyel felvenni a versenyt.

Magyar tudással Európa élére

Ezt a célt tűzte ki zászlajára az M-F Motorsport csapata, amely 16 éves bajnokpilótájával, Marton Gergellyel, rutinos csapatfőnökével, Fodor Györggyel és ifjú mérnökegyetemistáival a soraiban az elméleti és a gyakorlati tudást, a fiatalos lendületet és a bölcs tapasztalatot ötvözi ideális arányban és mértékben.