KatalánRali

WRC: Neuville vezet, Tanak támad a vb-címért

A három Hyundai ellen csatázik Ott Tanak azzal a céllal, hogy a hétvége folyamán bebiztosítsa egyéni világbajnoki címét - csapatként viszont rosszul áll a Toyota szénája.

Loeb a jövő évi visszatérését fontolgatja

Sebastien Loeböt újra éhessé tette a sikerre a múlt hétvégi, Katalán Ralin aratott elképesztő győzelme. Egyre vonzóbbnak tartja a lehetőséget, hogy 2019-ben is visszatérjen a WRC-be.

WRC: Tanak az élen, Neuville-ék szenvednek

Közel félperces előnyben van az észt toyotás, miközben Sebastien Ogier csak a hetedik, Thierry Neuville pedig a kilencedik helyről várhatja a folytatást - Sebastien Loeb a negyedik helyen áll.

WRC: Újra nyert a Citroen, Ogier karnyújtásnyira a címtől

Balesetek helyett a Katalán Ralin Kris Meeke domináns tempójával hívta fel magára a figyelmet. Neuville kiesett, Ogier dobogón végzett, így már a következő hétvégén bebiztosíthatja ötödik vb-címét.

Kedvenc versenyén a dobogón Turán

A Turán Motorsport versenyzőpárosa, Turán Frigyes és Zsiros Gábor a világbajnoki idényük legjobb eredményét érte el a Ford Fiestávala Katalán Ralin, ugyanis Frici és Gabi a vasárnapi zárónapot követően harmadik lett a WRC2-es kategóriában. A magyar páros összetettben a 16. helyet szerezte meg. A végeredményt azonban homologizációs vizsgálat felülírta, ugyanis a mérlegelésnél az első futómű 2 alkatrészénél minimális súlyeltérést találtak.

Szakadó eső és sár a Katalán Ralin

Turán Frigyes és Zsiros Gábor csütörtök este Barcelonában aszfalton kezdte meg a versenyzést a Katalán Ralin a Ford Fiesta R5-tel. Friciék az eső és sár ellenére nagyon jól teljesítették a Super Specialt, a magyar páros a WRC2-es kategóriában 6. helyről várja a pénteki folytatást a vegyes talajú spanyol gyorsasági szakaszokon.

A szívükhöz legközelebb álló vb-futamra készülnek Turánék

Turán Frigyes és Zsiros Gábor október 13-16. között Spanyolországban a Katalán Ralin áll rajthoz a Ford Fiesta R5-tel. Az egyetlen vegyes borítású pályákból álló világbajnoki futamon a versenyzőknek 21 szakaszt és összesen 1430,58 kilométert kell teljesíteniük 4 nap alatt.