Admin
2017. augusztus 21. hétfő

IndyCar

Ne maradj le semmiről hétvégén!

Az F1 még mindig nyári szüneten van, de több sorozat is újabb állomásához érkezik az előttünk álló hétvégén - mutatjuk, hogy mit, mikor és hol lehet megtekinteni péntek-szombat-vasárnap.

Alonso hamarosan döntést hoz

Fernando Alonso kilátásai a következő szezonra nem túl rózsásak. Lehetőségei korlátozottak, zárt ajtók, felégetett hidak, de ezek egy része nem mostani hiba eredménye. Mit választ a kétszeres világbajnok?

Jön a teljes IndyCar szezon a McLarennek?

Az idei évben Fernando Alonso részt tudott venni az amerikai széria legrangosabb versenyén. A wokingiak nem titkolják, hogy előbb-utóbb teljes szezont futhatnak az IndyCarban.

Alonso újabb IndyCar-szereplését pedzegetik

A McLaren már cáfolta is a friss pletykát, amely szerint Fernando Alonso kihagyja a Szingapúri Nagydíjat, hogy részt vegyen második versenyén az IndyCarban.

Alonso már bármilyen ajánlatra nyitott

A továbbra is harmadik vb-címét hajszoló spanyol szerint sok változásra van szükség, hogy a McLarennél maradjon, de az sem kizárt, hogy az F1-ből is távozik. Az sem kérdés, mi az idei év fénypontja.

Ne maradj le semmiről a Magyar Nagydíjon!

Mutatjuk, hogyan alakul a hétvége a Hungaroringen, de lesz Formula-E, IndyCar, NASCAR, BTCC, illetve egy 24 órás verseny is Spában - időpontok, helyszínek, tv-közvetítések.

Több B-terve is van a korábbi F1-esnek

Bár az elsődleges célja továbbra is az, hogy 2018-ban visszatérjen a száguldó cirkusz mezőnyébe, a Sauber egykori versenyzője más sorozatok iránt is nyitott – a lényeg, hogy felkészültnek érzi magát.

IndyCar: Newgarden húzása győzelmet ért, még szorosabb a bajnokság

A Penske versenyzője duplázott Kanadában, ahol Alexander Rossi második IndyCar-dobogóját jegyezte. A bajnokság élén álló Dixon és Castroneves a középmezőnyben végzett, pedig a brazil az első hely felé robogott.

Ne maradj le: Túlzsúfolt hétvége jön

Láttatok mostanában durva dolgot? Nézzétek csak meg az előttünk álló hétvége versenysorozatainak menetrendjét: Formula-1, Formula-E, WTCC, IndyCar, WEC és minden jóság vár ránk - nehéz lesz semmiről sem lemaradni!

IndyCar: Három év után újra nyert Castroneves

A pontversenyben eddig is jól álló brazil az idei kilencedik futamgyőztessé vált, és már az éllovas Dixon nyomában lohol. A 300 körös iowai verseny lefolyását piros zászló kavarta meg.

IndyCar: Dixon zseniális előzéssel nyert a Penskék előtt

Meglepő, de a pontversenyben vezető Ganassi-pilóta első győzelmét aratta a 2017-es IndyCar-szezonban - az új-zélandi remek versenyzéssel múlta felül a Penskéket, csapattársa viszont baleset áldozata lett a Road Americán.