2024. április 19. péntek

H-MotoTeam

Ragyogóan kezdték az idényt a H-Moto Team fiataljai

A 220 Volt H-Moto Team fiatalabb korosztálya megkezdte szereplését a különböző nemzetközi bajnokságokban. Amíg Kakuszi Ádám és Somosi Alexander az egyik legerősebb nemzetközi utánpótlás sorozatban, a német ADAC Junior Cup-ban állt rajthoz Assenben a Superbike-vb betétfutamaként – Alex a 8., míg Ádám élete első nagypályás versenyén a 12. helyen végzett –, addig Kecskés Bence centikkel maradt le a dobogóról a CIV Olasz Utánpótlás Bajnokság szezonnyitóján Varanoban.

H-Moto Team: Egy kislány nagy bravúrja

Nem akármilyen évet hagyott a háta mögött a 220 Volt H-Moto Team egyetlen bajnoki címet szerző versenyzője. A 11 éves Vincze Hanna ugyanis nemcsak a legjobb volt a PW50 Speciál kategóriában, hanem ő lett Cegléd legnépszerűbb sportolója is 2016-ban. Nem véletlen, hogy ezek után kettőzött erővel készül az idei szezon megmérettetéseire.

H-Moto Team: Spanyol edzőtábor után, motorfesztivál előtt

Újabb sikeres spanyolországi edzőtáboron van túl a 220 Volt H-Moto Team, így motorosai a lehető legjobb felkészültséggel várhatják a 2017-es szezont. A versenyzők szerint valamennyien fejlődtek az almeriai napok alatt, és valamennyien bizakodva várják az idei megmérettetéseket. Ám mielőtt folytatják a felkészüléseiket, még egy komoly feladat vár rájuk a hétvégén, ugyanis valamennyien ott lesznek a Hungexpón rendezendő Budapest Motor Fesztiválon, ahol a kilátogatók közül a legszerencsésebbek akár belépőjegyet is nyerhetnek a Moto GP osztrák futamára, és személyesen szurkolhatnak a csapat két versenyzőjének, Somosi Alexandernek és Kakuszi Ádámnak az ADAC KTM Cup Red Bull Ringi viadalán.

Gyutai Adrián visszatért a H-Moto Team csapatához

Szinte minden új lesz az idei szezonban Gyutai Adrián számára. A 26 éves motoros ugyanis amellett, hogy 2017-ben a német nyílt nemzetközi bajnokságban, az IDM-ben indul egy Yamaha R6-os nyergében, visszatér régi csapatához, és ismét a 220 Volt H-Moto Team színeiben versenyez tovább.

Gyári Suzukival versenyez idén Bódis Ricsi

A tavalyi sikeres szezon után eddigi pályafutása legnagyobb lehetősége előtt áll Bódis Ricsi. A 220 Volt H-Moto Team motorosa ugyanis 2017-ben a német IDM Superbike kategóriájában áll rajthoz, mégpedig a Suzuki gyári alakulatánál, a Team Suzuki Alber Bischoff-nál. Noha az előttük álló szezont mindkét fél tanulóévnek fogja fel, ám nem tartják kizártnak, hogy Bódis Ricsi már 2017-ben képes lesz meglepetésekre a német bajnokságban.

A motorsportban is szükség lenne magyar hősökre

A tavalyi szezonban történelmi együttműködést kötött egymással hazánk legnagyobb gyorsasági motoros csapata, a 220 Volt H-Moto Team, illetve a kereskedelmi sportcsatorna, a DIGI Sport. Noha maradt még kiaknázatlan lehetőség mindkét fél szerint a közös munkában, a tárgyalások rövidesen elkezdődnek a partneri szerződés meghosszabbításáról. Erről és a csatorna más irányú tevékenységéről beszélt Faragó András, a DIGI Sport főszerkesztője, akinek a csatorna tartalmi felügyelete és stratégiai irányítása a feladata.

Jelentősen megerősödött a H-Moto Team 2017-re

Egy sikerekkel teli évet követően már az idei esztendő feladataira koncentrál Magyarország legnagyobb gyorsaságimotoros csapata. A 220 Volt H-Moto Team azonban nemcsak a versenyzői névsorban erősít 2017-ben, hanem a vezetőségben is: mostantól Rizmayer Gábor tölti be a sportigazgatói tisztséget a csapatnál.

Történelmi pillanat a H-Moto Team életében

Egy sikerekkel teli évet zárt Magyarország legnagyobb gyorsaságimotoros csapata. A 220 Volt H-Moto Team azonban nem ül a babérjain, hanem már most a jövő évi feladatokra koncentrál. Régi és új versenyzőivel Spanyolországban edzőtáborozik a csapat, ahol a motorozás mellett a fizikai felkészítésre helyezik a fő hangsúlyt.

Hét sorozatban bizonyított a H-Moto Team

Egy sikerekkel teli évet zárt Magyarország legnagyobb gyorsaságimotoros csapata. A 220 Volt H-Moto Team valamennyi korosztályban pályára gurult az idén, és nagyon komoly nemzetközi megmérettetéseken is bizonyította, ott a helye a legjobbak között.

Kis Viktória meghódítaná Jerezt

A 220 Volt H-Moto Team versenyzője a hétvégén mutatkozik be a spanyol Women's Open Cup Yamaha R3 sorozatban.

Kettős győzelemmel lett bajnok Vincze Hanna

A múlt hétvégén ünnepelhette idei első bajnoki címét Magyarország legnagyobb gyorsaságimotoros csapata. A 220 Volt H-Moto Team legifjabb tehetségei a csehországi Vysoke Mitoban ültek motorra a MAMS Kispályás és Utánpótlás Bajnokság utolsó fordulójában.

Első bajnoki címére hajt Vincze Hanna

Akár már ezen a hétvégén megünnepelheti idei első bajnoki címét Magyarország legnagyobb gyorsaságimotoros csapata.