Admin
2018. július 17. kedd

Győzelem

Gasly: A Honda jövőre győzni fog

Tavaly ilyenkor még csak szenvedett a japán gyártó, az elmúlt egy évben azonban látványosan előrelépett. A Toro Rosso francia pilótája szerint a Red Bull oldalán a futamgyőzelem is meglesz.

A Honda már a futamgyőzelmekre gondol

Kifogta az újabb nagy halat a japán gyártó, a jelenlegi legjobb három istálló közé számító Red Bull-lal kötött szerződést a következő évekre. A japánok folytatnák a fejlődést, egészen a győzelemig.

Alonso rettegett, hogy megismétlődik Indy

Fernando Alonso saját kitűnő teljesítményének is köszönhetően társaival megnyerte a Le Mans-i 24 órás versenyt. Az utolsó órákban rettentően félt, hogy beüt egy technikai meghibásodás.

A Renault kellemes emlékei Schumacherékről

Tíz év után került vissza a versenynaptárba Franciaország. Különleges helyszín ez a Renault számára, hazai motorral, több zseniális pilóta is nyert futamot, például Schumacher és Prost is.

A Red Bullt üzemanyaga hátráltathatja

A Renault ügyvezető igazgatója úgy véli, a Red Bull eltérő üzemanyag-szállítója miatt nem tudott többet kihozni a fejlesztett francia erőforrásból. Pedig akár a futamgyőzelem is meglehetett volna.

Rosberg: Alonso győztes ideje lejárt

A 2016-os világbajnok úgy gondolja, Fernando Alonso már soha nem tér vissza a győztesek közé a Formula-1-ben. Egyetlen, győzelemre esélyes istálló sem akarja szerződtetni és ezt magának köszönheti.

Vettel Schumacherre gondolt a végén

Sebastian Vettel domináns teljesítménnyel söpörte be a Kanadai Nagydíj első helyezését, még a korai kockás zászló sem zavarta meg. A célba érésnél Michael Schumacherre gondolt.

Ferrari: Domináltuk a hétvégét Sebastiannal

Rajt-cél győzelmen van túl az olasz alakulat és Sebastian Vettel. A német egy pillanatra sem engedte ki a markából a vezetést, amivel Arrivabene szerint nagyot lendített a csapat önbizalmán.

Horner: Majdnem kiálltunk Ricciardóval

Christian Horner szinte csodának titulálta, hogy Daniel Ricciardo egyáltalán be tudta fejezni a Monacói Nagydíjat. Az ausztrált több műszaki gond hátráltatta, de így is megnyerte a futamot.

Komoly gond volt Ricciardo autójával

Csodálatos győzelmet aratott Daniel Ricciardo Monacóban úgy, hogy a futam kétharmadát egy komoly műszaki hibától sújtva tette meg. Schumacher korábban hasonló bravúrt hajtott végre.

Ricciardo idén sem mondott le a vb-címről

Annak ellenére, hogy elég tetemes a hátránya az ausztrál pilótának a listavezető Lewis Hamiltonhoz képest, továbbra sem zárja ki a világbajnoki esélyeit 2018-ban.

Bottas: A tempó jó, az eredmények nem

Valóban a fenti gondolat jellemzi Bottas 2018-as évét: több alkalommal is nyerhetett volna, de vagy a körülmények, vagy a balszerencse akadályozta meg sikerét. A finn többet remél a továbbiakban.