Ericsson

F1-Archív: Schumacher védi Alonsót

Coulthard támogatást kér a brit közönségtől, Schumacher Alonso képességeit védelmezi, tovább formálódik a GPWC, a felfüggesztések körül áll a bál: ezek voltak január 3. Formula-1-es hírei.

F1-Archív: Verstappent elítélik, de megússza a börtönt

Jos Verstappent bűnösnek nyilvánítják, Zanardit kiengedik a kórházból, a ralibajnok Sainz Renault-t tesztel, Bruno Senna F1-es szerződést köt, Raikkönen lemond a vb-címről, verseny Mexikóban és Indiában. Ezek voltak október 30. hírei.

Kettős győzelmet aratott az Andretti Long Beach utcáin

Karrierje első diadalát aratta a pole-ból induló Kyle Kirkwood, akit Romain Grosjean kísért a célba. Marcus Ericsson újra az élre állt az összetettben.

Törő-repülő autók és Ericsson-siker az IndyCar-nyitányon

Két tömegkarambol, Grosjean a győzelemért harcolva ütközött, egy másik ex-F1-es nyert – roncsderbinek is beillő drámai futammal startolt el az IndyCar.

Ricciardo nem lelkesedik az IndyCarért

A korábbi Formula-1-es versenytárs, idei Indy500-nyertes Marcus Ericsson elmondása szerint Daniel Ricciardo nem valószínű, hogy az IndyCarban folytatja jövőre.

IndyCar: McLaughlin nyert, Ericsson vezet

Scott McLaughlin pályafutása második győzelmét jegyezte az IndCarban, fél másodperccel fért be Alex Palou elé - a bajnokságot viszont továbbra is Marcus Ericsson vezeti.

IndyCar: Newgarden a szezon első triplázója

A bokszkiállások első köre során az élre állt és onnan vissza sem nézett a kétszeres bajnok a Road Americán, így idei harmadik győzelmét aratta a bajnokságot újra vezető Marcus Ericsson előtt.

Ericsson: Tudtam, hogy még történni fog valami...

Elképesztő izgalmakat követően nyerte meg az Indy 500-at a korábbi F1-es Marcus Ericsson. A svéd szinte szóhoz sem jutott a leintés után, aki mindent bevetett az utolsó két körben.

Balesetek és Ericsson-siker az Indy 500-on

Hiába vezetett Scott Dixon a legtöbbet, buta hibát követett el, így az ex-F1-es svéd nyerte a sprinttel záruló legendás 500 mérföldest. O’Ward és Kanaan a dobogón, Grosjean is a balesetezők listáján.

Ericsson: Ha a Ferrari akar valamit, gyorsan beáll Leclerc mögé

Charles Leclerc korábbi csapattársa számára teljesen világos, hogy a Ferrarinak a monacóit kell teljes mellszélességgel támogatnia, ha az idei évben világbajnoki címben gondolkodnak.

Ericsson nyerte a kaotikus futamot

A biztonsági autó volt a főszerepben az IndyCar nashville-i futamán, a szűkös utcákon ugyanis elég sok baleset született, végül Marcus Ericsson tudott győzni a káosz közepette.

Ericsson: Az F1-ben kiveszett belőlem a győzni akarás

Marcus Ericsson kilenc évet várt újabb győzelmére autóversenyzőként. A svéd a múlt hétvégi detroiti IndyCar-verseny szombati napján győzött, és bevallotta, már el is felejtette, milyen érzés ez.