EnzoFittipaldi

Ilyen a felépülés egy óriási baleset után

Ha egy fiatal versenyző azt a diagnózist kapja, hogy hat hónapig járni sem tud majd, az akár véget is vethet a karrierjének – viszont van, aki nem törődik bele a rossz hírekbe.

Bejelentkezett az AlphaTaurira Fittipaldi másik unokája

Első Formula-2-es győzelmének megszerzése után beszélt arról Enzo Fittipaldi, hogy az F1-es lehetőségek hamarosan jönni fognak. A Red Bullt minden idők legjobb csapatának nevezi.

Formula-2: Sima Bearman-győzelem a főfutamon

Oliver Bearman magabiztos győzelmet aratott az F2-esek főfutamán Barcelonában, Victor Martins pedig az alternatív stratégiának köszönhetően a hetedik helyről indulva állhatott fel a dobogóra.

Kimaxolta az F2-es hétvégét a 17 éves pilóta

A főfutamról is győzelemmel távozott a Ferrari-akadémista Oliver Bearman, aki így a mezőny legfiatalabbjaként mindent megnyert a bakui hétvégén, amit meg lehetett.

Új F1-es csapatok érkezhetnek, Fittipaldi agyvérzése, Schumacher kirúgása – csütörtök hírei

Nem Sainz miatt esett ki végül Abu Dhabiban Hamilton, Hülkenberg nem sajnálja Schumachert, meglepő, ki szerint látjuk még Vettelt a Formula-1-ben. Ezek voltak november 24. hírei a Formulán.

Két piros zászló és félpontos Piastri-győzelem Dzsiddában

Káosz jellemezte a Formula-2 vasárnapi versenyét, nehézkes kommunikációval és aggasztó pillanatokkal. Az első körben 40 percet csúszó verseny rajtbalesettel kezdődött, amely érintettjeit, Pourchaire-t és Fittipaldit kórházba szállították. A tényleges versenyzés alig több mint tíz percig tartott, ezért fél pontokat osztottak.

Russell a 14. helyről is behúzta a virtuális szezonzárót

Hatodik győzelménél tart a szimulátoros nagydíjakon George Russell, aki már az első kör végén harmadik volt Interlagosban. A bajnoki címet Fittipaldi és a Haas nyerte.

Összefoglaló: Ez történt a Virtuális Nagydíj két futamán

Két versenyt tartottak a virtuális szezonnyitón, ahol sajátos módon kapcsolták össze a profi szimulátorosok, valamint a hivatásos versenyzők és hírességek futamait.

Haas vs. Ferrari csata a virtuális évadnyitón

Hatalmas küzdelemben nyerte meg a Virtuális Osztrák Nagydíjat Enzo Fittipaldi, a sokáig vezető Arthur Leclerc-t viszont a büntetései révén még Stoffel Vandoorne is megelőzte.

Mi lett a sorsa a Ferrari akadémistáinak? - 2. rész

Mick Schumacher személyében régóta várt versenyzővel gazdagodott a Ferrari Pilótaakadémiája - leigazolásának fényében nem árt felidézni, hogy mire vitték vörösben autózó elődei.

Világbajnok-unoka a Ferrarinál

A maranellói F1-es alakulat két újabb fővel bővítette ki versenyzői akadémiáját: a kétszeres világbajnok Emerson Fittipaldi unokája is a szerencsések között van.

Újabb Fittipaldi-unoka tart a Ferrarihoz

Több társával egyetemben 1972 és 1974 világbajnokának 15 éves unokája is célkeresztbe került a Ferrari fiatal pilótákat nevelő akadémiáján. Vajon ő lesz az első harmadik generációs F1-es pilóta?