Dixon

Verstappen és a Haas, hihetetlen Alonso – vasárnapi F1-es hírek

A címvédőt Marko, a spanyolt Loeb méltatta, Norris szerint még mindig nem kedvez stílusának a McLaren, raliban remekel Raikkönen unokaöccse. Augusztus 13. hírei.

IndyCar: McLaughlin győzelemmel maradt a bajnoki harcban

Domináns szerepléssel hozta az első helyet Portlandben az új-zélandi. Will Power másodikként futott be, így 20 pontos előnnyel várja a hétvégi szezonzárót, amelyen matematikailag öten lehetnek még bajnokok.

IndyCar: Balesetek tömkelege és Dixon-győzelem

Őrült versenyt hozott az IndyCar nashville-i utcai futama, amelyen végül a hatszoros bajnok bizonyult a káosz urának. Ütközésbe keveredett Herta, O’Ward, Newgarden és Grosjean is.

IndyCar: Dixon történelmi sikert aratott

Egy hosszú negatív szériát zárt le Torontóban Scott Dixon. Az új-zélandi pilóta 2021 májusa óta először tudott nyerni, mostani sikerével pedig beérte a győztesek örökranglistáján Mario Andrettit.

Power a 16. helyről előretörve nyert Detroitban

Az utolsó körökben drámaian fogyott az előnye, de megőrizte az első helyet az ausztrál, aki ezzel hét forduló alatt a hatodik különböző győztes lett az IndyCar 2022-es szezonjában.

Balesetek és Ericsson-siker az Indy 500-on

Hiába vezetett Scott Dixon a legtöbbet, buta hibát követett el, így az ex-F1-es svéd nyerte a sprinttel záruló legendás 500 mérföldest. O’Ward és Kanaan a dobogón, Grosjean is a balesetezők listáján.

Indy 500: Dixoné minden idők leggyorsabb pole-ja

Ötödik alkalommal zsebelte be a rajtelsőséget az indianapolisi 500 mérföldes versenyre a hatszoros bajnok új-zélandi. Romain Grosjean újoncként a kilencedik helyen zárta a kvalifikációt.

Ericsson nyerte a kaotikus futamot

A biztonsági autó volt a főszerepben az IndyCar nashville-i futamán, a szűkös utcákon ugyanis elég sok baleset született, végül Marcus Ericsson tudott győzni a káosz közepette.

Dixon az élen, Power bajban az Indy 500 időmérőjén

A Ganassi és az Ed Carpenter Racing szerepelt legjobban az Indianapolis 500 időmérőjének első napján, szenvedtek viszont a Chevrolet-motoros autók, Will Power és Simona de Silvestro helye sem biztos még a rajtrácson.

IndyCar: 1-2-ben a Scottok Texasban

Az új-zélandiak nagy napja volt a szombati: a szinte végig vezető Scott Dixon domináns győzelmet szerzett, a felzárkózó Scott McLaughlin élete első oválversenyén második pozícióban végzett.

Podcast: A legnagyobbak között

Egy hatszoros IndyCar-bajnok, egy-egy hétszeres F1-es és ralivilágbajnok és egy nyolcszoros motoros világbajnok is pályára gördül idén az újabb koronáért – de hol helyezkednek ők a valaha volt legjobbak sorában?

Podcast: Egy adás, két könyv, három ranglista

Nem titok, hogy az autóversenyzés mellett imádjuk a könyveket és a toplistákat: hagyományos év végi kiadványaink, a Száguldás és cirkusz, valamint az Autósport évkönyv is tartalmaz olyan egyedi rangsorolásokat, amelyeknek egy egész adást szenteltünk.