COTA

Vinales történelmet írt a COTA-n Acosta előtt

Az apriliás lett az első a MotoGP-érában, aki három márka színeiben is győzni tudott. A szuperújonc a második, a vb-éllovas és a címvédő sem állhatott dobogóra, Marquez az élről bukott.

Vinales húzta be az austini sprintet Marquez előtt

Rajt-cél győzelmet aratott szombaton az Amerikai GP-n az Aprilia spanyolja. Marquez legjobb ducatisként második, Martin Acostát megelőzve a harmadik.

Az F1 amerikai története

Minden más országnál több, összesen 12 versenypályán rendeztek F1-es nagydíjat az USA-ban, s bár csak 44 USA Nagydíj volt, összesen már 75 futam felett jár az Egyesült Államok.

Változhat az USA Nagydíj végeredménye

Többszáz másodpercnyi időbüntetéssel repítenék az F1-es USA Nagydíj 7. helyére Hülkenberget – tömeges pályaelhagyások miatt kért felülvizsgálatot a Haas.

Podcast: Amerikai dupla, Perez újabb betlije

Austin és Mexikóváros: két F1-es futam, egy értékelő a Formula Podcast stábjától, a helyszínen szerzett tapasztalatokkal: a versenyzők biztonságától a COTA aszfaltján át a legvadabb pletykákig.

F1Stat: Leclerc-nek nem megy a pole-ból

Verstappen rekordot döntött és állított be, Norris közelíti Heidfeldet, Leclerc 21 pole-ból csak négyszer nyert, Alonso legrosszabb hétvégéje volt – austini F1-es statisztikák.

Így autóztatott meg minket Bottas a COTA-n – videó

Mészáros Sándor, a Formula.hu utazó tudósítója Valtteri Bottas mellé ülhetett be egy körre egy Alfa Romeo Giuliába az F1-es USA Nagydíj helyszínén.

„Nem F1-es szint az austini huplik” – Verstappen

Hiába kedveli a COTA nyomvonalát, túlságosan is sok a bukkanó a texasi pálya aszfaltján. Fernando Alonso kiesését is ez okozta vasárnap.

Új Haas-festés: Az egyetlen amerikai csapat

Amerikai nemzeti szimbólumok ékesítik majd a Haas F1-es autóját a hétvégén – a csapatfőnök szavai alapján nem teljesen függetlenül az Andretti-sztoritól.

Bagnaia: Száz százalék, hogy nem az én hibám volt

Nem érti az élről bukó címvédő, mi történt vele az Amerikai GP-n, és kissé furcsa módon instabilabb Ducatit szeretne. Rins nem csak a győzelemnek örült.

Martiné az austini péntek, tízen kívül a vb-éllovas

A Pramac Ducati spanyolja húzta be az első helyet az Amerikai GP edzésein Francesco Bagnaia és Alex Rins előtt, miközben Marco Bezzecchi csak 11. lett.

Verstappen felbőszült, majd a COTA-t dicsérte

Nem tagadta a kétszeres világbajnok, hogy ingerültté vált az USA Nagydíjon elrontott kerékcseréjét követően. Így is nyerni tudott Austinban, amiben szerinte a pályának is szerepe volt.