BritRali

Viszontagságok - Majdnem törölték a Brit Rali utolsó napját

Közel állt a helyzet ahhoz, hogy töröljék a Brit Rali teljes utolsó napját az extrém időjárási körülményeknek és az emberi maradványoknak vélt dolgok felfedezésének köszönhetően.

Szabotázs a Brit Rali előtt

Két nappal a Brit Rali rajtja előtt nehéz helyzetbe került Gianluca Linari, a 2015-ös Production Car Cup három esélyesének egyike, miután a hotel parkolójában álló autója vandalizmus áldozata lett.

Ogier vezet, Latvala bukott a brit dagonyában

A 2015-ös rali világbajnokság utolsó fordulójának, a Brit Ralinak az első napján három ikonikus szakaszt iktattak programba a szervezők, ezeken kétszer ment át a mezőny.

Két VW-pilóta holtversenyben, a harmadik meg beteg

Csütörtökön a shakedown révén megkezdődött a WRC szezonjának utolsó versenyhétvégéje, a Wales területén zajló Brit Rali. A bajnokcsapat felállása nem volt teljes, de Andreas Mikkelsen még időben visszatért.

Búcsúzik a legendától az M-Sport

Tizennyolc teljes esztendőnyi hűséges szolgálat után szögre akasztja rádióját John Millington, és érzékeny búcsút vesz az M-Sporttól, valamint a rali világbajnokságtól. „Milly”, ahogyan a szervizparkban ismerik, 317 rali világbajnoki futamon vett részt, ezek közül 266-on jelenlegi munkaadója színeiben. Az M-Sport boldog és nyugalmas nyugdíjas éveket kíván neki.

Visszatér Colin McRae dekorációja

Colin McRae világbajnoki győzelmének húszéves évfordulója méltó módon kerül megünneplésre az idei Brit Ralin, David Higggins Subaruja a legendás versenyző ikonikussá vált dekorációjával fog futni.

Solberg előtt tiszteleg a Brit Rali

A verseny négyszeres győztese, Petter Solberg előtt fog tisztelegni a rali világbajnoki szezon zárófordulójaként novemberben megrendezésre kerülő Brit Rali, miután a norvég pilóta tíz éve győzött utoljára a wales-i viadalon.

WRC: Brit helyett Kína Rali 2016-ban?

Aggódhat világbajnoki státusza miatt a Brit Rali, miután a világbajnokság promótere megerősítette, ez a futam is rajta van azon események listáján, melynek egyik tagja a következő szezonban egy kínai viadal kedvéért kieshet a sorozatból.