2024. április 20. szombat

Berthon

Audi-siker az első futamon, Michelisz az 5.

Nathanael Berthon a rajtnál megelőzte Nestor Girolamit, s ezzel meg is nyerte a WTCR első elzászi versenyét. A bajnoki éllovas negyedik, a magyarok közül Michelisz szerepelt a legjobban.

Új győztes az első futamon, Michelisz 10.

A pole-ból induló Nathanael Berthon nyert az Audival, megelőzve Gabriele Tarquinit és Jean-Karl Vernay-t. A zengős Mikel Azcona nyolcadik, a magyarok közül Michelisz és Tassi gazdagodott pontokkal.

WTCR: A TCR bajnoka és BTCC-ász is a mezőnyben

Csütörtökön a WTCR újabb négy versenyzőjét jelentették be, a létszám így már 14 főnél tart. Tassi Attila tavalyi ellenfele is helyet kapott a mezőnyben, ahol eddig az Audi a legnépszerűbb autóválasztás.

Tavalyi F1-es váltja a másikat Le Mans-ban

Bár az idei Le Mans-i 24 órás verseny nevezői listáját már rég közzétették, egészen az utolsó pillanatokig elképzelhetőek változások – ahogy az most meg is történt a prototípusok közt.

Teljes a Formula-E mezőnye

Egy héttel a szezonnyitó futam előtt az utolsó kérdőjel is letisztázódott az Aguri csapat bejelentésével, immáron teljes a Formula-E húszfős rajtrácsa. Íme a pilóták.

Haryanto lett a GP2 első indonéz győztese

A GP2 bahreini sprintfutamán Rio Haryanto a 8. körtől nem adta ki kezéből a vezetést, Stoffel Vandoorne a 2. helyre ért fel, míg Nathanael Berthon 2013-as hungaroringi győzelme után állt ismét dobogóra.