BódisRichárd

A nemzetközi élmezőny nyomában Bódis Ricsi

A 220 Volt H-Moto Team nem ül a babérjain, régi és új versenyzőivel Spanyolországban edzőtáborozott a csapat, ahol a motorozás mellett a fizikai felkészítésre helyezték a fő hangsúlyt.

Bódis Ricsi a dobogón Jerezben

A 220 Volt H-Moto Team versenyzője a második helyről rajtolva a harmadik lett a jerezi első futamon a Superbike-vb betétsorozatában, az EJC-ben.

Bódis Ricsi dobogóra állt Jerezben

Bódis Ricsi: pole pozíció, pályacsúcs és egy bukás

Minden adott volt az újabb nagy sikerhez Magny-Cours-ban a múlt hétvégén a 220 Volt H-Moto Team versenyzője, Bódis Ricsi számára. A 22 éves magyar motoros pályafutása első pole pozícióját szerezte meg a Superbike-vb betétsorozatában, az EJC-ben, majd a versenyen másfél körrel a vége előtt pályacsúcsot motorozva még a második helyen száguldott. És ekkor elment a Honda eleje, és az újabb pódium helyett jött a sajnálatos kiesés. Bódis Ricsi már előre néz, és bízik abban, hogy a jerezi szezonzárón ott állhat majd a dobogón.

Bódis Ricsi: Maga a csoda volt számomra ez a verseny

A 220 Volt H-Moto Team versenyzője 23 helyet jött előre, és végül az 5. helyen végzett a lausitzringi hétvégén a Superbike-vb betétsorozatában, az EJC-ben.

Bódis Richárd a H-MOTO Teamben

Újabb tehetséges versenyző csatlakozott a H-MOTO Team-hez, Bódis Richárd személyében. A már jelentős nemzetközi versenytapasztalattal rendelkező fiatalember igyekszik tovább gyarapítani rutinját, az EJC sorozatban fog rajthoz állni a csapat színeiben!