Aston Martin

Többre számítottak az Astonnál

Az Aston Martin mindössze a kilencedik és a tizedik helyen zárta az Ausztrál Nagydíj időmérő edzését, holnap pontszerzésben bíznak.

Stroll: Pedig jó hétvégém volt

Tizedik helyről rajtolt, de nullázott – Lance Stroll saját hibájából esett ki Dzsiddában.

A második sor nem természetes – Alonso

A kétszeres világbajnok elégedett, sőt, nem gondolja, hogy valós helyét foglalja el a rajtrácson. A spanyol a Hamiltonról vett szélárnyékról is beszélt.

Krack szerint elképesztően közel lesz idén a mezőny

Mike Krack, az Aston Martin csapatfőnökének elmondása szerint rendkívül szoros lesz az F1-es mezőny 2024-ben.

Alonso akár 50 éves koráig is versenyezhet

Fernando Alonso parádés szezont tudhat maga mögött – a kétszeres világbajnok negyedikként zárta a 2023-as szezont, mely során nyolc alkalommal dobogós helyen végzett.

Alonso az Aston Martin első F1-es győzelmére hajt

Nem sokkal ezelőtt hullt le a lepel az Aston Martin 2024-es versenyautójáról, melyet követően Fernando Alonso beszélt az idei esélyekről, valamint az előttük álló kihívásokról.

„Eltérünk ellenfeleinktől” – Krack pilótái mentalitását dicsérte

Gyengén sikerült az idei szezon második fele az Aston Martinnak, versenyzőik azonban a legrosszabb pillanatokban is kiálltak istállójuk mellett.

Egyszerűen minden rosszul alakult – Stroll

Míg csapattársa csak kevéssel maradt le a pole-pozícióról, addig Lance Stroll számára abszolút nem sikerült jól az időmérő edzés Monte-Carlóban. A kanadai nem érti a történteket, a futam miatt pedig kifejezetten aggódik.

Alonso megbecsüli az első sort Monacóban

Bár nagyon vágyik már egy pole-pozícióra, Fernando Alonso így sem volt csalódott a Monacói Nagydíj kvalifikációja után. Az Aston Martin pilótája szerint sokat érhet még a második rajthely.

„Azt mondták, kilépnek a sportból” – nem érti a Honda döntését Verstappen

Értetlenül áll a Honda és az Aston Martin együttműködése előtt Max Verstappen, miután a Red Bullnál már biztosan voltak benne, hogy a motorgyártó távozik az F1-ből.

Hivatalos: az Aston Martinnal folytatja az F1-ben a Honda

A két fél bejelentése értelmében 2026-tól a Honda lesz az Aston Martin együttműködő partnere és motorszállítója – Strollék szakítanak a Mercedesszel.

Hamilton még 50 évesen is versenyezne Alonso ellen

A brit korábban azt mondta, hogy nem versenyezne 40 éves kora elmúltával, jelenleg azonban nem zárja ki, hogy Fernando Alonsóval együtt 50 éves korukra is a versenypályán legyenek.