220VoltH-MotoTeam

Fantasztikusan szerepeltek a 220 Volt H-Moto Team fiataljai

Kakuszi Ádám eddigi legjobb helyezését érte el az ADAC Junior Cup németországi versenyhétvégéjén, míg az utánpótlás reménységei két kategóriában is a legjobbnak bizonyultak Kakucson.

Rossiék előtt bizonyíthat a H-Moto Team két fiatalja

Somosi Alexander és Kakuszi Ádám újabb pontszerzéssel folytatná szereplését az ADAC Junior Cup következő versenyhétvégéjén, míg az utánpótlás reménységei ezúttal Kakucson szállnak motorra.

Ragyogóan kezdte a 2017-es szezont a H-Moto Team

A 220 Volt H-Moto Team legifjabb versenyzői számára végérvényesen elkezdődött az idei bajnoki szezon: Kecskés Tomi, Kovács Zoltán, Szilágyi Krisztián és Milán, Szilárd Zalán, valamint Varga Tibi a MAMS Kispályás Utánpótlás Bajnokságban, míg Kecskés Bence az Olasz Utánpótlás Bajnokság 3. fordulójában gurult aszfaltra a hétvégén.

Dobogós helyekkel nyitnák a 2017-es szezont a H-Moto Team fiataljai

A 220 Volt H-Moto Team legifjabb versenyzői számára is elkezdődik az idei bajnoki szezon: Kecskés Tomi, Kovács Zoltán, Szilágyi Krisztián és Milán, Szilárd Zalán és Varga Tibi a MAMS Kispályás Utánpótlás Bajnokságban, míg Kecskés Bence az Olasz Utánpótlás Bajnokság 3. fordulójában gurul aszfaltra a hétvégén. A tavaly, a PW50 Speciálban bajnoki címet szerző Vincze Hanna viszont sérülés miatt kihagyja a szlovákiai Felsőhosszúfaluban rendezendő idénynyitót.

Györfi Alen duplázott Poznanban!

Bombaformában kezdte a 2017-es szezont Györfi Alen új kategóriájában, a Supersport 600-ban. A 220 Volt H-Moto Team korábbi Európa-bajnoka ugyanis azt követően, hogy a német nemzeti bajnokság, az IDM nürburgringi szezonnyitóján dobogóra állhatott, megnyerte mindkét futamot az elmúlt hétvégén az Alpok-Adria sorozat 2017-es első, poznani versenyhétvégéjén.

Győrfi Alen dobogóra állna Poznanban

A német nemzeti bajnokság, az IDM szezonnyitóján remekül mutatkozott be a Supersport kategóriában Györfi Alen. A csapat korábbi Európa-bajnoka ugyanis dobogóra állhatott a Nürburgringen, így ragyogóan kezdte idei szereplését. Hasonló folytatásban bízik Alen, ugyanis a hétvégén tesztjelleggel rajthoz áll az Alpok-Adria sorozat 2017-es első versenyén, és ha már ott lesz Poznanban, akkor mindenképpen szeretne maradandót alkotni.

Máris az élboly nyomában a H-Moto Team két fiatalja

A 220 Volt H-Moto Team két ifjú motorosa, Kakuszi Ádám és Somosi Alexander a hétvégén folytatta szereplését az egyik legerősebb nemzetközi utánpótlás sorozatban, a német ADAC Junior Cup-ban. Az oscherslebeni pályán alaposan felülmúlták eddigi szereplésüket, és a vasárnapi második futamon már mindketten a legjobb tíz között végeztek. Magabiztos teljesítményüket látva Kispataki Viktor, a fiúk edzője úgy véli, máris a közvetlen élboly nyomában jár a két fiatal motoros, ami szép reményekre jogosítja fel őket a folytatást illetően.

H-Moto Team: Újabb pontszerzés a cél!

A 220 Volt H-Moto Team két ifjú motorosa, Kakuszi Ádám és Somosi Alexander a hétvégén folytatja szereplését az egyik legerősebb nemzetközi utánpótlás sorozatban, a német ADAC Junior Cup-ban.

IDM: Dobogón nyitott a magyar Európa-bajnok

A hétvégén a német nemzeti bajnokság, az IDM szezonnyitóját rendezték a Nürburgringen: a 220 Volt H-Moto Team korábbi Európa-bajnoka, Györfi Alen pályafutása első Supersport futamán azonnal a dobogóra tudott állni, amivel nagyon fontos pontokhoz jutott az összetettben.

IDM szezonynitó: A Nürburgringen száll harcba a magyar egység

A hétvégén Németország felé veszi az irányt a 220 Volt H-Moto Team, ugyanis a nürburgringi pályán rendezik a német nemzeti bajnokság, az IDM szezonnyitóját. Györfi Alen a Supersport 600-ban, Bódis Richárd a Superbike kategóriában, míg a fiatal Kovács Bálint a Suzuki GSX-R 1000 Cup-ban áll rajthoz. Az utazó csapat azonban nem teljes: Gyutai Adrián betegsége miatt kihagyja a szezonnyitót.

Több helyszínen támad a 220 Volt H-Moto Team

A 220 Volt H-Moto Team fiatalabb korosztálya a hétvégén megkezdi szereplését a különböző nemzetközi bajnokságokban.

Németország bevételére készül a 220 Volt H-Moto Team

Immár lehullott a függöny minden titokról, így pontosan tudható, hogy a 220 Volt H-Moto Team versenyzői mely bajnokságokban törnek győzelemre a 2017-es szezonban. A fő irány ezúttal Németország, ahol az olyan tapasztalt motorosok, mint Györfi Alen, Gyutai Adrián, Bódis Richárd és a fiatal Kovács Bálint az IDM különböző kategóriáiban áll rajthoz, míg az ifjú tehetségek a magyar-cseh-szlovák kispályás utánpótlás bajnokságban húzzák majd a gázt. Jó hír, miszerint ettől az évtől kezdve a Magyar Suzuki Zrt. stratégiai partnere lett a 220 Volt H-Moto Team-nek.